Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon durván megszorultam...

Nagyon durván megszorultam anyagilag de nem merek senkitől pénzt kérni mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyedül dolgozok. Anyakam munkanelkuli es gerinc problemai vannak regebben mar mutottek ra most megint elojott neki hogy szinte teljesen elzsibbad a bal karja es a bal laba. Orvoshoz jar most inekcios kezelesre ami nem olcso igy en fizetem azt is. Amivel meg problem nem is lenne de erre ocsemnek is elszakadt a terdeben az inszalag. Fekvo gipszet kapott elso nap. 2nap kapott terdrogzitot es megvettem neki is mindent ami kellett (manko, es 10 napig kell szurnia magat inekcioval hogy ne kapjon trombozist) . Ocsem dolgozott de epitoiparban es nincs felretett penze de honapota csinalja a fogait es most kell neki kifizetnie meg 450 ezer forintot a fogorvosnak. Ami volt tartalek penzem teljesen elment az auto javitasara mert nyilvan annak is ilyenkor meg meghalnia. Teljesen megroppantam tularazok ezerrel eladtunk mar egy csomo mindent amit csak lehetett de meg igy is nagyon nagyon megvagyunk roppanva anyagilag. Tisztaban vagyok vele hogy masnak rosszabb ettol is ezert is nem merek meg nem is szeretnek sehova se fordulni koldulni. Akinek barmilyen esszeru tippje van kerem irja le!

2022. nov. 18. 02:43
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem? Ismerős, rokon, barát csak van. Vagy eladni valamit, amire jelen pillanatban nincs akkora szükség?
2022. nov. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Öcséd kérjen részletfizetést a fogorvostól, hogy maradjon pénze, az önkormányzattól lehet kérni segítséget, illetve összébb kell húzni a nadrágszíjat.
2022. nov. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem h ebben az esetben kéne a fogait csináltatni. Fontossagi sorrend. Vagy kérj vagy banktól
2022. nov. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

provident, bank

uzsorás

arany ékszerek >>>>> go >>>>> zaci

rosszlanyok pont hu (fiúk is)

2022. nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És az öcséd normál esetben miből fizette volna ki a fogorvost? Ha tudja, hogy a végén kell fizetni, akkor miért nem rakott félre? Nem hiszem, hogy ezen a pár napos fizu kiesésen múlna nála a dolog
2022. nov. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Mennyit keresel?
2022. nov. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%

Nekem is hó vége olyan hogy a volt barátomtól kell kérnem meg ez miatt lefeküdnöm vele, holott bántalmazó.

De be se tudnék járni munkahelyre mert buszjegyre sincs.

A bankok meg folyószamlahitelt csak később adnak x hónap munkaviszonytol csak. Nekem ez a tervem.

2022. nov. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Hat nem kellett volna ocsednek adni penzt, varhatott volna fogkezelesre…

Tul joszivu vagy, de atlepted a hatart…

2022. nov. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az öcséd fizesse ki magának a fogait,nagy fiú már gondolom. Anyukád meg miért nem tb alapon látassa el magát,ha nincs jövedelme

.Mindneki kihasznal téged,mert hagyod.

2022. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!