Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megszorultam anyagilag. Baja...

Megszorultam anyagilag. Baja lesz a cicáimnak?

Figyelt kérdés
Eddig royalt ettek szárazban nedvesben preimieret. Most kb másfél hónapig ezeket nem tudom biztosítani nekik. Húsal nem szeretnék etetni. Ha ez idő alatt olcsó pl lidl es chosiba tápot és chosiba konzervet adnák bajuk lessz tőle? Hasonló árban ajánlanátok tápot addig is? Köszi

2017. szept. 21. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennyi idő alatt nem lesz bajuk ha ezt a rosszabb minőséget eszik, csak ne hirtelen váltsd a tápot, az megviselőbb, hanem keverve állítsd át, majd keverve állítsd vissza őket az eredeti tápra.
2017. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha van auchan aközeledben, merem ajánlani ezt: [link]


Kitekat, whiskas után is zökkenőmentesen állt át rá a macska (láttam már olyat, hogy ha másik tápot kap, inkább meg se eszi, ez volt az első, amit hajlandó volt), az olcsók közül ez az egyik jobb minőségű.

2017. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
ami nagyon fontos, hogy a stresszt ne éreztesd a cicákkal, bánj velük nagyon finoman, ha megérzik lehet depresszióba esnek vagy még rosszabb
2017. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
ó szegény macskák. nem tudtad, hogy MINDEN macska azonnal elpusztul, amelyik nem premier meg tökömtuggya milyen sznob tápot kap?
2017. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

Jajj, vigyázz!

Ha a boltban csak ránézel egy rossz minőségű tápra, a macskád azonnal lábrázást kap. Meg öklenditiszt.

2017. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

A royal ritka rossz ár/érték arányú, a konzerv meg alapból nem szerencsés.

Akár válthatnál valami jobbra is. Mi pl. Premier száraz tápot adunk a macskáinknak.


De nem lesz bajuk a tápváltásból, mondjuk a konzervekkel óvatos lennék, alaposan nézd át, mit írnak, hogy mi van bennük:S, és azután válassz! Bármilyen tápváltásnál lehet hasmenésük vagy esetleg nem akarják elsőre megenni, de ez benne van a pakliban.

2017. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) és köszi #2 azt megprobálom. :) még jöhetnek hasonlók, szívesen fogadom.
2017. szept. 21. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Enged ki egerèszni. Az en macskam csak azt eszi meg amit talál kint, enni soha nem adok neki
2017. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Te megőrültél?! :O


Ne a macskáidon spórolj, ők nem tehetnek semmiről.


Cicadepresszióról még nem hallottál?! Ez egy olyan cicabetegség, ami az eledele minőségének drasztikus és hirtelen változása miatt következik be. A cica kvázi megérzi az anyagi háttered veszélybekerülését és mikor meglátja a lidls kosztját elfogja a cicapánik.

A szegény harmadik világbeli cicatársaira gondol, akik kénytelenek az ősi, barbár módszerekhez híven maguk megdolgozni a napi betevő falatért.


Azt javaslom, inkább mondj le egy időre bizonyos dolgokról, mint pl. a rezsi, számlák befizetése, napi étkezéseid, benzin vagy utazási költségek.

2017. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Szia! A cicámat kaptam és whiskason élt. Váltottunk Royal C.re de mindig kihanyta. Visszatértünk az átmenetileg egy hónapig használt Perfect Fit-re. Azt hiszem DM-ben lehet kapni vagy esetleg Rossmannban, mert ivartalanitott ezért a hústartalma alacsonyabb kell legyen a doki szerint. Ez tetszik neki és szívesen fogyasztja. Pénztárca barát talán 800 forint egy ilyen nagyobb fehér zacsival. Nem szeretnek kiserletezgetni mert nagyon érzékeny a gyomra, így ez marad mert bevált. Próbáld ki
2017. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!