Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dühkitörések ellen mit lehet...

Dühkitörések ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben egyszerűen nem tudom uralni a dühömet, valakinek van valami tippje erre? Már engem zavar sokszor, amit le tudok művelni, de nem tudok ellene tenni, egyszerűen a legapróbb dolgoktól is elpukkan az agyam. Valaki volt már így? Mit lenne érdemes kipróbálni ellene?
2022. nov. 19. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadnak valakit
2022. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van párom, ez nem nagyon segít. :/
2022. nov. 19. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De hol történnek ezek? Munkahely? Utálod a munkatársad, vagy a munkád? Tudod, hogy miért/mitől vagy dühös?


Csinálj valamit rendszeresen, amivel le tudod vezetni. Én zenefuggő vagyok, minden nap zenét hallgatok, ez nekem segít, megnyugtat. Másnak a sportolás, edzés, ahol ki tudja magából adni a feszkót. Van egy csomó ilyen kérdés az oldalon, a kérdésed alatt, ott is találsz válaszokat.

2022. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából már bárhol. Vezetés közben, boltban, munka közben, otthon bármi apró hülyeség miatt. Nyilván embereket nem bántok, de tárgyakat szétverek, kiabálok, káromkodok. Rettentő frusztrált és dühös vagyok általában a nap nagy részében és a legapróbb dologtól is képes vagyok robbanni. Ez már engem is zavar és szerintem sem egészséges mértékű harag, amit szeretnék már levetkőzni. Megbeszéltem már magammal párszor, hogy igyekszek nyugodt maradni minden helyzetben, de egyszerűen olyan erősen tör rám az érzés már, hogy az se zavar ki látja/hallja. Elég kellemetlen az egész már.
2022. nov. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!