Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » CSak nekem jönnek be,vagány...

CSak nekem jönnek be,vagány az ilyen csaj ?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon menő,vagány csajban/nőben a pár mm-es hajú csaj.Sminkeli magát ,ki vannak varrva ,tényleg egyben van ! Miért hiszik az ilyenekre egyből ,hogy a saját nemükhöz vonzódnak,vagy miért nem veszik őket nő számba?
2022. nov. 20. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem nőies, a legtöbb férfinak ösztönösen a hosszú haj tetszik. Ez azért van, mert a hosszú haj a magas ösztrogénszinttel függ össze, ami termékenységet jelez.
2022. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Én lány vagyok és haragudtam anyámra hogy 11 évig nem engedte hogy hosszú hajam legyen csak 13 éves koromban kezdhettem el normálisan növeszteni aztán megint vissza vágta vállig érőre de most már megint a mellem alá ér. 18/L
2022. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért még soha nem néztem le senkit, leszbikusnak pláne nem gondoltam. A rövid hajhoz kell egy nagyon nőies arc. Finom arcvonások és nőiesen sugárzó tekintet.

De az tény, hogy az ilyen megjelenéshez illik is egy ilyen stílus. Mondjuk ami Ruby Rose-nak van az abszolút illik hozzá. [link] egy ilyennel full jól néz ki. De kisestélyiben szerintem idétlenül fest. [link]

2022. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3 pont ugyan így gondolom én is !!! Írhattam volna én is ezt a csajt, nekem nagyon be jön !
2022. nov. 20. 09:02
 5/15 A kérdező kommentje:
vagy PINK... :)
2022. nov. 20. 09:02
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Azért jó, ha valaki ilyen stílust hord nő létére, mert látszik legalább, hogy valami katt van.
2022. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom mi ebben a katt.

Nekem is rövid a hajam. Egyrész jobban tetszik, mint a hosszú, praktikusabb, kényelmesebb is. Másrészt meg vékony szálú, nem valami dús hajam van. A hosszú haj nagyon lelapulna a fejemen, csúnya lenne. Úgy néznék ki, mintha kopaszodnék, öregítene. A rövid nem lapul le, jobb a tartása.

2022. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
#7 nem mindegy, hogy rövid alatt pár milliméterest értesz, vagy vállig érőt.
2022. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6 mi ebben a katt? Akkor kattos az a pasi is akinek pl hosszú haja van ? ez kemény ....
2022. nov. 20. 09:52
 10/15 A kérdező kommentje:
8 ki lett fejtve... értelmezd mert az látom nem ment !!
2022. nov. 20. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!