Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Örültök a hűvös időnek, korai...

Örültök a hűvös időnek, korai sötétedésnek?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Van jó meg rossz része is.


Panelban lakom egyelőre klíma nélkül. Itt nyaranta irgalmatlanul elviselhetetlen okádék büdös szokott bejönni ha nyitva az ablak. Az alattam lakótól valami hulladék és cigiszag együttese, keveredve az erős kaják szagával meg a lenti púposra rakott kuka szagával a 40 fokban igazán jól tud esni.


Ilyenkor legalább mindenkinél zárva az ablak, én meg résnyire meg tudom nyitni és van szellőzés.


Viszont magát a hűvös időt és sötétedét nem szeretem. Szeretek sokáig jönni menni, hobbim a túrázás, kirándulás amit sokkal jobban szeretek melegebb időben csinálni, mint hidegben. Hidegben az ízületeim is sokkal jobban kikészülnek.

2022. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, örülök!
2022. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
ROSSZUL VAGYOK a korai sötétedéstől csupa nagybetűvel.
2022. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A nyarat gyűlölöm, nem vágyom vissza, a télben nem is annyira a hideg zavar, de ez a korai sötétedés az agyamra megy. Folyton álmos, fáradt vagyok, többet alszom.
2022. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%
A korai sötétedés nem zavar, csak a hideg
2022. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!