Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MIÉRT elítélendő és furcsa,...

MIÉRT elítélendő és furcsa, ha valakit lehangol a kevés napsütés, korai sötétedés?

Figyelt kérdés

Az ismerőseimmel személyesen beszélgetve majdnem mindenki egyetért abban, hogy lehangoló a borongós idő és a du. 4 órai naplemente. (Aki szereti ezeket, az is azt mondja hogy érthető ha valaki nem)


Viszont mikor itt a gyakorin leírtam akkor nekem estek többen is, fogyatékosnak neveztek, meg kiakasztónak. Enyhébb esetben csak széttrollkodták a témát.

Természetesen rákérdeztem az okára, de nem voltak hajlandóak megindokolni hogy miért lesz valaki visszamaradott és kvázi abnormális azért mert szeret napfényben kint lenni.


Valaki meg tudná magyarázni? Ez tényleg bizarr és furcsa?

Nagyon meglepődtem, élőben tényleg soha nem tapasztaltam hasonló támadást, pedig sok emberrel beszélgettem erről.


2022. nov. 11. 10:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Csak a hülyék állítanak olyat, hogy ez furcsa, aki hajlamosabb szorongani, stresszelni azt minden könnyebben lehangolja.
2022. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
nekem a napsütés a lehangoló. én a szürke, ködös időben érzem jól magam
2022. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Sok sérült, magábaforduló ember van itt a gyakorin, szerintem ezért.
2022. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem furcsa mivel nem mindenki szereti a telet.Én a nyarat utálom a meleg miatt aztán ennyi és a tűző napot sem szeretem.Na és?Attól én sem leszek abnormális meg más sem aki pont ezt szereti.

Én a telet szeretem mikor süt a nap és nincs az a pusztulat meleg.

2022. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen normális, hogy te a napsütést szereted. Én inkább a sötétet főleg ha köd van.

(Mindenféle ember van itt, ne vedd magadra a hülyeségeket)

2022. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%

Ja amúgy az óra átállítás a ludas hogy korán sötétedik mivel még mindig erőltetik ezt a butaságot energiaspórolás címszó alatt:)

Nem értem mi abban a spórolás hogy hamarabb oltom fel a lámpát mivel vak sötét van hamarabb.

#4

2022. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, csak van egy tipikus magyaros berendezkedés, hogy annak jár az elismerés, akinek nagyon komoly problémái vannak, és mégis bír velük - ezért panaszkodunk állandóan: elismerésért, hogy mekkora hősök vagyunk.


No, ha te ebbe a közegbe beállítasz olyan problémákkal, hogy hiányzik a napsütés, akkor imposztor leszel, aki kamuproblémákkal akarja megszerezni az elismerést. Te leszel a kényes királykisasszony, akinek a borsószemek nyomják a derekát.

2022. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kérlek, linkeld be azt a kérdést; kíváncsiságból megszámolnám, hányan is reagáltak így.

Egyébként őket kellene megkérdezni.

2022. nov. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

"Nem értem mi abban a spórolás hogy hamarabb oltom fel a lámpát mivel vak sötét van hamarabb"

Azt vágod, hogy pont a jelenlegi az eredeti, és ehhez képest járt anno spórolással a nyári időszámítás bevezetése félévente?

2022. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1200..



Először megmagyarázzák hogy nem lesz több óra világos az óraállítástól (mintha állítottam volna ilyet), utána jön hogy a tél a normális, gondnokság alatt vagyok-e, kiakasztó a kérdés, stb. Meg a trollkodások.


Tényleg nem értem hogy mi volt ennyire megbotránkoztató. Alig kaptam 1-2 normális releváns választ.

2022. nov. 11. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!