Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy előre megéreztetek valamit és beigazolódott?

Figyelt kérdés
Állítólag minden emberben megvan a jövőbelátás képessége, csak van akiben jobban kibontakozik és van akiben kevésbé.

2022. nov. 20. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Sokszor van ilyen, de nem azért mert jövőbe látnék, hanem azért logikus dolgokból sokszor már előre lehet tudni, hogy mire számíts..
2022. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálam szinte folyamatosan, kb így élem az életem. Intuíciónak hívják (a kognitív funkcióelméletben introvertált intuíció), amikor is a korábban, vagy a jelenben befogadott információk és mintázatok tudatalatt értékelődnek ki, és tudatos szintre pedig csak a jövőre vonatkozó végeredmény jut, megérzés, ráérzés, vagy ötlet formájában. Nincs benne semmi hókuszpókusz, egyszerűen egy nagyon pontos információfeldolgozási mechanizmusa az agynak, ami tudatalatti szinten működik, így nehéz konkretizálni. Külső szemlélőnek, sőt még a használójának is olyan, mintha "előre látná a dolgokat".
2022. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2022. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Tegnap csak úgy magában megettem egy üveg baracklekvárt, majd ittam még rá fél liter kakaót, és azonnal tudtam mi fog történni.
2022. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

-fejben megjósoltam a rokonaim elhalálozását kisgyerekként és olyan sorrendben haltak meg

-3* megéreztem, hogy "ma hal meg ez a rokon" és aznap haltak meg

-úgy láttam, hogy tetszem valakinek és kiderült, hogy így is van

-volt olyan, hogy egy kaktusz állt a polc közepén, tök biztonságban, nem volt semmi jele, hogy le fog esni, de valahogy éreztem, hogy le fog és a kaktusz "levetette magát"

-ivás előtt meg tudom tippelni, hogy nevetgélős, hányós, veszekedős vagy sírós leszek-e majd az alkoholtól, ha inni fogok

- gimiben és általánosban, ha nagyon izgultam és azt éreztem, hogy tanulnom kell, másnap mindig kihívtak felelni.

2022. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer volt már ilyen, ijesztően pontosak a megérzéseim.
2022. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan, hogy álmodtam valamit, és az megtörtént a való életben, pontosan ugyanúgy, ugyanolyan részletességgel, ahogy azt álmodtam.
2022. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sokszor volt már, a munkámban rengeteget használom.
2022. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is volt már ilyen.
2022. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!