Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek beigazolódott, hogy...

Akinek beigazolódott, hogy valóban volt jele a beágyazódásnak, az mikor volt és mi?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


A másodiknál tapasztaltam némi jelet, ami a beágyazódásra utalhatott. (így utólag tényleg azok lehettek, akkor nem igazán gondoltam erre). A peteérésem után (ezt biztosan tudom, hogy jan 2-án volt) két héttel volt egy pár csepp barnás pötty a tisztaságimon. (kb 3 pötty, tényleg csak minimális)Szerintem ez a beágyazóástól lehetett.

2012. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Visszagondolva én is tudom mikor volt a beágyazódás,márc.4-én voltunk együtt és 12-én pedig hánytam ment a hasam és alig volt erőm.

Március 2-án voltam dokinál így tudom hogy volt 2 érett tüszőm,closyt szedtem.Ő mondta hogy nah most lehet próbálkozni. :)


29 hetes kismama

2012. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon görcsölt a hasam , azt hittem, hogy előbb meg fog jönni aztán kiderült, hogy nem fog.:-) Azelőtt sose görcsöltem így és ennyivel korábban, szóval én a beágyazódásnak tudtam be utólag.24hkm
2012. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!