Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy olyan ferfinek aki nagyon...

Egy olyan ferfinek aki nagyon ad magara, szamara taszito az hosszutavon ha soha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés

Szempillaspiralt hasznalok es neha cc vagy bb kremet semmi mast.

Nagyon termeszetes vagyok, en igy erzem jol magam. Nem tudnek alapozot hasznalni soha, az nem en vagyok es nem is all jol.

Viszont tetszik egy feri, aki olyan stilusu hogy nagyon ad magara.

Nem tudom egy ilyen tipusu ferinak tetszenek e, mert en nem vagyok egy plazacica de egybkent nagyon noies az alakom, hordok ekszert, szepen oltozkodom.

Nagyon sok ferfinak tetszem, szinte nincs olyan aki nem nez meg, foleg nyaron pedig nem oltozkodok feltunoen, sima polo es nadrag.

De azert megfordult a fejemben hogy neki vajon tetszenek e, foleg hosszutavu kapcsolatban nem zavarna e hogy termeszetes vagyok.

Az olyan ferfiak mellett mint o, nem szoktam termeszetes not latni,csak 10D szempillas, XXL mukormos tipusu noket.

Szerintetek?


2022. nov. 21. 16:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Felek hogy szova teszi hogy miert nincs pillam es kormom
2022. nov. 21. 16:47
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Normális férfinek nem, ahhoz nagyon felszínesnek kell lennie.
2022. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!