Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni télen/h...

Mit szoktatok csinálni télen/hideg időben?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 12:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
6%

#30

Elolvastam újra amit írtam, én nem látom hogy ilyesmit állítottam volna.

Erre reagáltam: "kirándulok, túrázom. Tipikusan az a hobbi ahol nincs rossz időjárás csak nem megfelelő öltözet"

Márpedig VAN olyan időjárás, ami ellen nem tudsz hogy öltözni. A köd tipikusan ilyen.

2022. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
8%

#29 Akár hiszed akár nem, élménynek a ködös idő is élmény. Főleg amikor van egy kis félhomály is mellé és van egy misztikussága az erdőnek. A legjobb fotó téma is az őszi, ködös erdő, táj. Ha egyedül mész akkor hangulatos mert ilyenkor sokkal csendesebb az erdő, ha társasággal mész akkor meg azért el lehet ütni az időt.


Öltözni meg úgy öltözöl a köd ellen mintha nem lenne köd :D


Persze ezen az oldalon mondhat bármit az ember, mert úgyis jön a hangosabb kisebbség, hogy márpedig aztán ilyenkor sehol semmit nem lehet csinálni. És ha mond az ember egy hobbit ami az év 365 napján a nap 24 órájában űzhető ő akkor is meg fogja mondani, hogy nem mert csak 364 aztán arra veri a mellét, hogy mennyire igaza van... Hát legyen, ettől nekem nem lesz se jobb se rosszabb :D

2022. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
65%

#32

Teljesen igazad van. Én még az elején le mertem írni, hogy csak fel kell öltözni, nem is csoda, hogy azzal a válasszal 38%-on állok, aztán amikor valaki fanyalgott, hogy ilyenkor már fürdeni sem lehet be mertem linkelni a szigligeti csobbanást, ezért ott járt is nekem a 8%.

Élni tudni kell és nem csak itt a gyakorin. :)

#5

2022. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
78%

#32

Tavaly az egész nyaralásunk alatt tejköd volt (a tátrában voltunk), az ösvényen kívül kb semmit nem láttunk, a fotóim fehér homályból állnak, a lomnicra nem mehettünk fel és nem is láthattuk. (Ha valakinek esetleg ismerős a hely akkor talán mond valamit, hogy a kő-pataki-tó partjától 1-2 méterre állva egyáltalán nem láttuk a vizet.)

Én valahogy marhára nem örültem neki hogy ezért utaztunk órákat és ezért fizettük ki a drága szállást. Miután hazajöttünk, netes fotókon tudtuk megnézni hogy amúgy szép helyeken jártunk.


Óriási "élmény" volt....

2022. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
8%

#34 Oké és ez mit bizonyít?


Attól még az alap kérdésre adott válaszom jogos, és ez pont az amit írtam fentebb, hogy valaki úgyis megmagyarázza hogy ő pont kifogta az év 365 napjából azt a 2 napot amikor köd volt.


Ettől még a tény tény marad, ködben is lehet jókat kirándulni, túrázni.


Pontozzatok le, leszarom, de a Tátra mindig is olyan volt, hogy előre, akár előtte napokban is folyamatosan tájékozódni kell. Mi is mondtunk már le leszervezett utat, mert szakadó esőt mondtak. De elmentünk itthon más programra.


Pontozzatok le, mondtam, hogy esznek úgyis olyanok, akik csak azért is megmondják, hogy az a 365 csak 364... :D

2022. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Sütni-főzni, olvasni, sorozatot nézni, nyelvet tanulni, barátokkal forrócsokizni, karácsonyi vásárba járni.
2022. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!