Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hideg időben milyen programoka...

Hideg időben milyen programokat lehet csinálni? Akár kettesben, akár többen?

Figyelt kérdés

Oké, el lehet menni moziba, bowlingozni, plázába, be lehet ülni kajálni vagy inni valahova, de ezekhez mindhez pénz kell. Sétálni hidegben már nem túl élvezetes, max rövidebb ideig. Ráadásul faluban lakunk, tehát be kell utazni városba is, ha ezeket akarjuk, az pedig plusz kiadás. Most vagyunk az ismerkedős stádiumban, de mivel közös baráti társaságunk van, az is jó ha csoportosan megyünk el valahova, csak legyen valami program... Egymáshoz is át tudunk menni, mert voltunk már egymásnál, de ott is csak filmezgetni tudunk kb.

21/L


2014. okt. 31. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
A filmezésnél van jobb dolog is.
2014. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát falun nem sok mindent, korcsolya pl műjégpályán..(nem sokára nyitnak) idővel karácsonyi vásár.
2014. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kimentek a sufniba azt meg szlopáljátok a nagy fater pálikáját.
2014. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fahéjas Alien ***** válasza:

Társasjáték, kártya, főzés-sütés, baráti beszélgetés/összejövetel, valami kreativkodás (origamizni is vicces, én mindenre vehető vagyok ilyen téren), teázás, borozás, egymás piszkálódása-játékos verekedésféle meg amire nyitottak vagytok, illetve lehetőség van rá. Például volt olyan barátom, aki gitározott és elkezdett tanítgatni, az is jó móka.

Szóval csak rajtatok áll és a nyitott hozzáálláson, meg azon mennyire tudtok érdeklődéssel állni bármihez is.

Én személy szerint filmezni utálok :/

2014. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Társas, kártya party, LAN party :D, mi simán el-DND-zünk 6 órát egy huzamban. Jenga még nagy party kreáló.
2014. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. :D
2014. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!