Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menzeszkor tudsz kényelmesen...

Menzeszkor tudsz kényelmesen aludni?

Figyelt kérdés
Ami engem illet, nem, ugyanis egy éjszaka alatt nemcsak mindkét oldalamon, de a hátamon és a hasamon is szoktam aludni, viszont ilyenkor csak az oldalamon szoktam és szörnyen szenvedek éjszakánként, de újabban napközben is, mert el van gémberedve mindenem, fáj a hátam, fájnak a térdeim. Szenvedés, na.

2022. nov. 23. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Én sem tudok menzeszkor kényelmesen aludni.Mindig oldalt szoktam feküdni,mert nekem az a kényelmes,és hamarabb elalszom úgy,de menstruációkor félek,hogy oldalra megy a vér,(éjszakai betétet használok)mert már megtörtént párszor életem során,és emiatt menstruációkor mindig hanyatt fekszem,és az nagyon kényelmetlen nekem,de legalább nem szokott baj történni.és a folytonos hanyatt fekvéstől fájni szokott a hátam.meg egy kicsit néha a lábaim is.
2022. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Én is forgolódós vagyok, de intimhelyhet használok így menzesz közben is ugyanúgy tudok mozogni.
2022. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Feküdj nyugodtan kényelmesen ha véres lesz az ágy véres lesz. Mindenkivel megtörtént már.
2022. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Véres ágynemű mosással sem valami jó kezdeni a reggeleket. Régen mindig leterítettem törölközővel, de azóta már több évnyi rutin van mögöttem, szóval azóta a statikus alvás a technikám.
2022. nov. 23. 16:26
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Azért a mai világban annyi féle lehetőség van, hogy ez nem kellene gondnak lenni. Nekem a intimkehely vált be, simán átalszom vele az éjszakát..
2022. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ahány ember…
2022. nov. 23. 16:41
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha felnőttként is erős görcseid vannak akkor nem árt elmenni orvoshoz, biztos ami biztos (meg amúgy is)
2022. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Én rászoktattam magam a hanyatt alvásra (menstruáción kívül is, nem nyomja meg az arcbőrt a párna, meg a műszempillát is le tudja szedni, ha arccal a párnába fordulok 😅). Aztán amúgy éjszakai betét, szoros bugyi és ha húzós nap akkor törölköző a derekam alá.
2022. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, hanem megszokás miatt alszok így.
2022. nov. 23. 17:25
 10/18 Metionin ***** válasza:
45%
Mostanság igen, mióta gyógyszert szedek és tampont használok. Régen alig mertem megmozdulni, mert folyton átáztam betéttel, a gyógyszer előtt pedig a görcsökkel is szenvedtem.
2022. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!