Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az az osszeg...

Mennyi lenne az az osszeg havonta, amibol kenyelmesen meg elnel?

Figyelt kérdés

Es mennyit keresel most?

Vedd figyelembe az igenyeidet, etkezest, szorakozast, hitelt/ tartozast, hobbit stb.

De ne rugaszkodjunk el a valosagtol!

En 120-at keresek havonta, es azt mondom minimum 150,000 kellene, hogy kenyelmesen el tudjak lenni egy honapig.



2018. aug. 8. 14:39
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
84%

Olyan 300 ezernek örülnék minimumban.

21/L

2018. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mindennel együtt kb 370000 nettó jön össze, viszont kb 130000-ből simán megélek egy hónapban. Mondjuk nem tartok fenn kocsit, semmiféle extra igényem nincsen, jobbára turkálóból öltözködöm, kevés pénzből kihozható ételeket eszem, egyedül élek közel 40 évesen, nem járok nyaralni, max egy évben elmegyek 2-3 napra belföldön, de akkor is kollégiumban vagy olcsó turistaszálláson alszom, nem zavar, ha wc, zuhanyzó csak a folyosó másik végén van.


Gyerekem nincsen, tartozásom sincs. Állandó kapcsolatom sincs, gyereket nem tervezek.


Néha fel is teszem magamban a kérdést, hogy mi a büdös rossebért gyűjtögetek így...


Lehet, hogy egyszerűen igénytelen vagyok, mint a csalán...

2018. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kényelmemhez olyan 300.000 kellene.

Ebből tudnék utazni annyit, amennyit szeretnék 🙂


Most kerestem 40 ezret valami fos diákmunkával. Aztán egyetem után olyan 180-200 ezres fizuval kezdek majd.

2018. aug. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrég erről olvastam egy cikket, és mindenki túlgondolta azt, amennyiből valójában meg lehet élnie.

1, 120.000kp.

2, Picivel többet;

2018. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lakáshitel 75e

Rezsi 20e

Benzin 20e

Kaja 60e

Szórakozás, ez az amaz 30e

Lakáskassza 20e

Féltetenni 100e

————————


350 körül elvagyok mint hal a vízben. A bevételem ehhez képest 700-800ezer körül változik. Nem panaszkodom..

2018. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

180 az alberlet rezsivel, telefonszamlaval(bp belvaros, draga, de cserebe nem kell auto vagy berlet, munkaba gyalog jarok)

50 kata jarulek

50-100 az anyagkoltsegem munkahoz havonta


Ez eddig 280-320, plusz mondjuk 100 legyen, hogy kenyelmesen kijojjek kajaval, vehessek ezt-azt magamnak, meg etessem-almozzam a macskakat.

Tehat mondjuk 400, ez szerencsere meg is van, ha efolott keresek, azt felreteszem. Ha valaki nem albizik, hanem mondjuk sajat lakasa van, akar hitellel is, ennyibol mar nagyon jol el lehet lenni szerintem. Ha nem vallalkozo, hanem alkalmazott lennek, akkor 300-350-re mar azt mondanam, hogy nagyon szuper.

2018. aug. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!