Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jelenlegi helyzetben nem...

A jelenlegi helyzetben nem önzőség gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Anyagilag megtehetném, átlagos színvonalon fel tudnám nevelni. Van 2 saját házam, igaz, most nem keresek túl jól, de nem is dolgozom magam agyon. Mostani színvonalhoz elég. Van 6 millió forint megtakarításom is. De nem érzem azt, hogy a gyereknek jó lesz. Alapból az élete sem mint ajándék tekintek, inkább mint büntetés... Jelen helyzetben meg végképp nem tudom, hogy hogy nőne fel, hogy lehetne neki olyan élete, amiről én csak álmodtam. 27 éves koromra sikerült elérni, hogy nem szar az életem. Erre jönnek a családban a nagyobbnál nagyobb problémák, szembesülök az egészségügy és az egész ország teljes csődjével. Ugyan ki tudnék menni külföldre, mert a nyelvet tudom, de nincs olyan végzettségem, ami kint versenyképes lenne. Imádom a gyerekeket, nagyon jól elvagyok velük, de csak azért gyereket vállalni, hogy nekem jó legyen, közben ő ki tudja hogy nő fel, véleményem szerint felelőtlenség... Mit gondoltok?
2022. nov. 24. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
De mégis mi lenne benne önzőség? Mi ebben az, ami nekem jó, a gyereknek rossz?
2022. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
53%
Ha ez segít esetleg, próbálj olyan közegbe menni(testvér gyereke, ha van, barát gyereke) és kérdezd meg az ő véleményüket is!
2022. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezen logika alapján mindig is önzőség lenne gyereket vállalni.
2022. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

"közben ő ki tudja hogy nő fel"


Mert te hol leszel mint egy szülő? Pont ez lesz a felelősséged, hogy jól nőljön fel a gyereked.

2022. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Normál esetben azt írnám, hogy vágj bele nyugodtan, mert ezért, meg azért úgyis folyton halaszthatnád a dolgot. Viszont a helyzet az, hogy nem normál eset van. Rohadt mocskos világban élünk, azt is lehet tudni előre, hogy mi lesz a következő években. Megsúgom, semmi, de semmi jó. Ha jót akarsz magadnak, akkor nem vállalsz gyereket erre a mocskos világra. Később még hálás leszel magadnak ezért a döntésért.
2022. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, olyan helyeken, ahol TÉNYLEG vége a világnak, ott nem hisztériáznak ilyeneken. Igen, vannak problémák. De mikor nem voltak? Kérdezz meg bárki időset. Az ő fiatalságukban is voltak nyilván nehézségek, meg voltak jó pillanatok is.


Amúgy szerintem ez nem kérdés. Olyan ember sír itt, akinek van 2 háza? Baszki, ez hencegés. Ez tipikus itteni hangulatkeltő fszság. JAJJ, gondolom neked olyan baromi rossz, mert nem milliárdos vagy.

Ne játszd már meg magad, tudod te is nagyon jól, hogy nem olyan rossz neked. Csak kell az önsajnáltatás, meg a hangulatkeltés itt, hogy tudja meg a paraszt, hogy ha még az is nyivákol, akinek több háza is van, na akkor ő dögöljön meg.


Csak a reakciókat várod itt.

2022. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Gyakori kérdések, napi "mind meghalunk, vége mindennek, károgjunk együtt, vége az országnak, vége mindennek" kérdés. Esetleg a Kajás témakörbe egy "minden étterem be fog zárni"? Azok is jól hozzák mindig a válaszokat.
2022. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

#5-ös vagyok. Aki lepontozott, az baromira tájékozatlan a világ dolgairól. Nem kéne végre tájékozódni? Kis minimum alap tudást, tájékozódást azért itt hagyok..


Médiában leadott műsor:

[link]


2 alap dokumentumfilm:

[link]


[link]



EU parlamenti ülés:


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015, volt maláj miniszterelnök beszéde:


[link]



EU képviselő:

[link]


Nyílt kijelentés annak, aki esetleg még nem tudná:

[link]

2022. nov. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Semmilyen szempontból nem önzőség.

Viszont kérlek neked sose legyen.Az ilyen hozzáállasú emberek miatt tarthat itt a világ, és fog majd még lejjebb csúszni ha ezeknek az elkényeztetett életképtelen gyerekei felnőnek.

2022. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

#8: szóval megnézek néhány videót a neten, és már tájékozott leszek, a jövőbe is látok?

Szerencsére az interneten fellelhető videók mindig igazat mondanak.

2022. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!