Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tetováltak aránya a mostani...

A tetováltak aránya a mostani 25-30-as korosztályban elmarad mind a 30-35, mind a 20-25 éves korosztályhoz képest?

Figyelt kérdés
26 vagyok, nekem nincs, nem is kéne, ugyanakkor egyáltalán nem zavar, ha máson van, sőt, egy szépet egyenesen művészinek tartok. Az ismerősi körben azt vettem észre, hogy 30 felett minimum 50 százalék, 25 alatt szintén közel 50 százalék, viszont a 25-30-asok között nem hogy 50, de még 30 sincs. Épp úgy van 22 éves tetováló ismerős, van 34 éves is, de a saját korosztályomban egyáltalán nem is tudok. Másfelé is megfigyelhető ez?
2022. nov. 26. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Mi a mintanagyság? Alapsokaság? Mekkora a standard hiba és a P-érték, ami alapján ezt állítod?
2022. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy a fiataloknál jellemzőbb a kicsi, sokszor eldugott helyen lévő tetkó.
2022. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es!

A kérdező konkrétan leírta, hogy mi alapján gondolja ezt.


Viszont az én hasonló "mintavételem" alapján nem így van.

2022. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kólauborkával ***** válasza:
51%
Milyen cuki, van 100 ismerőse és már vetít 10.000.000 emberre, várjál csak, hányad része a 100 a Magyar populációnak? 1/100.000, opsz…
2022. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pl munkahelyen 5-en vagyunk 25-30 között, egy valakinek van. 30-35 között 7-en vannak, ebből hatan tetováltak.

Tág baráti kör 16 tagú, közülük is hatan, négy fiatalabb testvér van, akik mind a négyen tetováltak. (Érdekes, hogy mind a négynek tetovált az idősebb testvére is.) Egynek van két harminc feletti testvére, egyik tetovált, másik nem, de a férje neki is. A felhozatal vegyes, van aki szinte tokától bokáig, van, akinek csak valami kis pici van.

2022. nov. 26. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ ki milyen körökben mozog

Illetve tényleg nagyon sokan vannak akiknek pici , eldugott tetoválásai vannak.

Én 30 éves vagyok, erősen tetovált.

Nagyon sok mindenkit ismerek nyilván a saját, illetve idősebb korosztalyból akiknek sok tetoválasuk van.

De 25-30 között is ezt tapasztalom.

Én emberekkel dolgozom 23-33 év közöttiek vannak a környezetemben, hamarabb össze tudnám számolni azokat akiknek nincs tetoválasa mint akiknek van.

2022. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!