Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Flórák, titeket csúfoltak...

Flórák, titeket csúfoltak ezekkel, hogy bélflóra, flóraszept, flóra és fauna stb...? vagy ez csak ilyen tévhit?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Flóra név de ezek miatt néha meggondolom magam, bár minden nevet lehet gúnyolni de van ahol látványosabb a gúnyolás formája de általában ha csak a nevet hallom, sose ugranak be ezek a gúnyolások.

2022. nov. 27. 03:08
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Tévhit


Amúgy akit akarnak csúfolni, azt akàrmilyen nèvvel csúfolnak..

Majd nem a nevét pécézik ki..

2022. nov. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért vannak olyan nevek, amiket csak azért csúfolnak. A Flóra nincs köztük.
2022. nov. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Minden nevet lehet gúnyolni. Ha neked nem jutnak eszedbe ezek a gúnynevek, akkor nincs gond. Nekem sajnos egyből beugranak és nehezen tudok elvonatkoztatni.
2022. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%

Nem csufoltuk soha. Nagyon szep kislany volt, mindenki szerette.

Okos is volt, 5os tanulo. A fiuk Florcsinak hivtak, De szerintem ez nem guny nev.

Nagyon szep nev a Flora:)

2022. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nyolcadikos a lányom, és soha nem csúfolta még senki ezekkel. Az osztálytársai néha Flónak szólítják, de ebben nincs semmi pejoratív.
2022. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
A barátnőmet Flórának hívják, néha szoktam cukkolni így de nem veszi magára csak nevet rajta
2022. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 Flórát ismerek, egyiket se gúnyolják
2022. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Flóra vagyok. Keresztnevemmel sosem csúfoltak, ellentétben a vezetéknevemmel🙄
2023. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!