Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányós vírus leküzdése után,...

Hányós vírus leküzdése után, a Normaflor-on kívül milyen készítményt ajánlotok a 13 éves gyerekem bélflórájának a helyreállítására?

Figyelt kérdés
A gyerekem ugyanis gyomorérzékeny és azóta,hogy ez volt 1 hete barnás-véres a reggeli köpete.Úgy gondolom a vírus túlságosan kikezdte a gyomrát.

2014. ápr. 1. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

véres a köpete és nem orvoshoz viszed???



egyébként a véres köpet általában nem a gyomorból jön hanem a tüdőből.

nekem is volt véres köpetem, elég durva tüdőgyulladásom volt, 5 hétig feküdtem vele.

ez nem játék, ne probiotikumot adj rá hanem azonnal orvos!

2014. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hát persze,hogy vittem orvoshoz.Ő elküldte vérképre,az meg normális.


Azt mondod tüdő?Én gyomorra gyanakszom mivel a hányós-hasmenéses vírus óta ilyen a köpete 1 hete.


Az idegesít,hogy egész eddig egyáltalán nem volt beteg,egyetlen osztályból sem hiányzott betegség miatt soha.Erre most a kamaszkori változásokkal ebben az évben már 3.jára.


Viszont gyomor érzékenynek meg gyomorérzékeny volt,mert bizonyos ételek után pl,dió,mindig refluxa lett órákon keresztül.

2014. ápr. 1. 13:01
 3/6 A kérdező kommentje:
De tüdőre van egy nagyon jó gyógyteám,akkor azt is itatom vele.
2014. ápr. 1. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

ez most ilyen "vicc kategória" kérdés, ugye? remélem...


a gyomor tartalmát nem igen tudja felköhögni, szóval a köpet nem tud a gyomorból jönni, vagy ha onnan jön akkor hányás... a légútból jön, ha véres akkor tüdőgondozóba kéne vinni szuper gyógytea helyett.


a reflux meg nem egy 1-2 órás állapot hanem egy elég kellemetlen betegség, amire gyógyszer kell. (a nyelőcső nem záródik)


de ha ez komoly, és az orvos vérvételre küldött akkor orvost kéne váltani.

2014. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vidd másik orvoshoz
2014. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A reflux nálunk kizárólag dió evés után jött elő,azonkívül étel allergiás vagyok én is,úgyhogy nem feltétlen állandó betegség.


A tüdő dologban biztos igazad van.Ha nem javít a tüdő gondozóba viszem.


A tea kitűnő,a neve is tüdőfű tea,már erős dohányos ismerősömnek is segített.Azonkívül van egy látványos hatása is,azonnal kidugul tőle az orr,mintha orrcseppet vettem volna be.

Nyugodtan írhatod,hogy vicc kategória,nem vicc hanem tény.Bízom benne,hogy most is segít,ha nem,oda megyünk ahová kell.Véleményedre viszont tovább nem vagyok kíváncsi.

2014. ápr. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!