Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is úgy látja, hogy az...

Más is úgy látja, hogy az emberek ugyanúgy költekeznek, válság ide vagy oda?

Figyelt kérdés
Akinek van esze, az most nem költ feleslegesen, mert még ennél is rosszabb világ jön. Ehhez képest azt látom, hogy mindenhol minden bolt, étterem tele. Nagyon ritkán járok plázában, két hete szerdán be kellett mennem, hétköznap délután egykor is tömve volt emberekkel. Még csak november van, de már most ezerrel megy a karácsonyi szezon.
2022. nov. 28. 10:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
A Müllerben ami nem egy olcsó üzlet, tolongtak az emberek és vásároltak is tele kosarakkal.
2022. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Az emberek tele vannak pénzzel. Nincs itt semmilyen válság. Ha lenne akkor nem szórnák a pénzt ész nélkül.
2022. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Hans Pötterman ***** válasza:
87%
Igazából csak a legbugrisabb rétegnek okoz komoly problémákat a válság (még). Kicsit is valamire való, jól fizető szakmával rendelkező emberek elvannak egyelőre, na meg persze sokan úgy gondolkodnak, hogy nem fognak a sarokba kucorodva rettegni,hogy mi jön. Én személy szerint valahol a kettő között vagyok. Van egy erős közepes bevételem, odafigyelek,spórolok amennyire lehet, de most nem azon az évente 3-4 alkalommal történő éttermi kajáláson akarom fogamhoz verni a garast.
2022. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul látod.


A válság főleg azokat érinti, akik eddig sem engedhették meg maguknak, hogy étterembe járjanak.

A többség meg nézelődni, ajándék ötletet gyűjteni, melegedni jár plázákba. Azért ajándékot most is vesznek az emberek: nem értem, mióta luxus plázába járni

2022. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
#4-es menj el nyugodtan egy Auchan/Tesco/Müller stb üzletbe péntek délután vagy szombat délelőtt. TÖMÖTT bevásárló kocsikat tolnak az emberek a legdrágább cuccokkal.
2022. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nekem nincs anyagi gondom, de mégis nagyon megnézem, hogy csak a szükséges dolgokat vegyem meg. A szórakozást is nagyon visszafogtam. Étterembe már nem járok, mert nagyon drága lett, de ez nem elég, mellé még az adagok is minik lettek, és a minőség is teljesen leromlott.

Szerintem aki okos, az nem azt nézi, hogy most még nem okoz neki gondot, hanem hogy mi jön még ezután.

2022. nov. 28. 10:21
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Igy látom én is.Sok felesleges dologra költekeznek még.
2022. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

#5: bocs, de nincs ennyi szabadidőm, hogy üzleteket nézegessek.

Még mindig ott tartunk, hogy a boltban azt látjuk, aki vásárol, nem pedig azt, aki nem engedheti meg magának azt. És mindig is az volt, hogy a karácsony előtti hetekben bonyolították az éves forgalom nagy részét.

2022. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Mert akiket latsz, az kb 20%

De valosagban tobb mint fele sporolnak ;)


Szoval magyarul, akiket latsz vasarolni, tele cuccal, annak van penze…

2022. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%

Én azt vettem észre, hogy akármerre is járok, sokkal nagyobb díszkivilágítás van minden szinten, mint az ezt megelőző években volt.

Olyan helyeket világítanak meg illetve ki - és olyan szinten, - amire már nem alaptalanul gondolom, hogy nem normális.

Pl. teljesen üres, használaton kívüli parkolót - éjjel.

2022. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!