Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan rossz elmenyeim vannak...

Olyan rossz elmenyeim vannak sztk-s orvosokkal kapcsolatban, hogy nem merek egyedul vizsgalatokra menni annyira felek. Hogy gyozzem ezt le?

Figyelt kérdés

Olyan esetek voltak hogy sirhatnekom van ha rajuk gondolok. Pl kerdezett valamit az orvos nem varta meg a valaszt ,hallgatta a szivveresem es akkor valaszoltam, elkezdett velem ordibalni hogy ne beszeljek mar mert megsuketul, maradjak csendbe nem erdekli hogy mit akarok mondani, ordibalt.

Olyan is volt hogy elmentem kivizsgalasra es csapkodta az asztalt az orvos hogy en mire fel mentem oda, mert szerinte nincs semmi bajom es pazarlom az idejet es szorakozok.

Olyan is volt hogy nem tudtam kinyitni az ajtot, kijott az orvos es ordibalt hogy en be akarok e hozza torni mert akkor kihivja a rendoroket ram.

Ez mind sztk-s orvosoknal volt..

Rettegek orvoshoz menni, maganra meg nincs penzem.

Hogyan gyozzem le ezt a felelmet ha tenyleg csak rossz tapasztalatom van?


2022. nov. 29. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy 24 eves fiatal lany vagyok, intelligens , nem vagyok goromba, esetleg az lehet a bajuk hogy roma vagyok. De errol tehetek? Nem
2022. nov. 29. 15:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik megyében? Én is félek egyedül menni.
2022. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem muszáj, ne járj orvoshoz, próbálj takarékoskodni, hogy ha a szükség úgy hozza, legyen pénzed a magánkezelésre
2022. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl kell élni. Legtöbbje be van fásulva, meg eleve egy önelégült bunkó aki nem való ilyen pályára. Én nem vagyok roma és velem is bunkók 10/9 alkalommal. Legutóbb röntgenen voltam ahol elsőként hívtak és nem tudtam hogy bevihetem-e az összes cuccom az öltözőbe ezért megkérdeztem, erre a "hölgy" rámförmedt hogy mégis hol akarom hagyni. Bent meg véletlenül bekapcsolva hagyta a mikrofont és végighallgattam hogy a többinek röhögcsélve mondja hogy "ez a hülye kint akarta hagyni a táskáját"... Mintha amúgy kéthetente járnék és tudnom kéne hogy mit szabad ott meg mit nem. Egyébként a magán sem garancia hogy normálisak lesznek, ott is volt már rossz tapasztalatom.
2022. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj orvoshoz. Semmire se jok.
2022. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne menjek? Nem unalmamban jarok
2022. nov. 29. 16:54
 7/7 A kérdező kommentje:
4. Velem is volt ilyen. Leneznek mindenert
2022. nov. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!