Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire elcseszett ez...

Miért ennyire elcseszett ez korosztály?

Figyelt kérdés

Ma elmentem egy nagyobb városba a kutyáimmal sétálni egyet. A lakhelyemen nem merem kivinni őket az utcára a rengeteg kóbor kutya miatt, de most már kezdem azt érezni, hogy lassan az emberek miatt sem merem vinni...


Először szembe jött velünk egy nagy csapat gimis csaj, ahogy elhaladtunk egymás mellett, az egyikük odahajolt az arcomba és metál hörgéssel elordította magát, hogy "Hé", majd egy mögötte lévő ugyanilyen mély hangon ordított az arcomba egy Hello-t... Aztán vihogtak rajtam.


Később 2 szintén gimis srác kezdett el mögülünk rohanni, trappolni, majd látva, hogy ettől a kutyáim összezavarodtak és frászt kaptak, ott röhögtek rajtunk.


Ezután egy fiatal, még kisiskolás lány ment hazafelé a nagyapjával, elhaladtunk egymás mellett, a kislány pedig elordította magát valami nagyon depil hanglejtéssel, hogy "Hogy hívják a kutyát?!", nem válaszoltam, mentünk tovább, az ilyenekkel sem állok le inkább. Erre az utca végéig egyre hangosabban ordított "Hé, hogy hívják a kutyát?!", de mi csak mentünk. Aztán hallottam, hogy rohan felénk ordítva, akkor már felé fordultam és rákiabáltam én is, hogy takarodjon innen...


Basszus ezután egyenesen inkább a kocsihoz vettük az irányt, elegem lett ma is az emberekből. Ez a jövő generációja, és ezt úgy mondom, hogy pár évvel vagyok csak idősebb, de szégyellem, hogy én is ide tartozok...



2022. dec. 1. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Ekkora debilekkel azért ritkán találkozok, biztos nincs valami szefós intézet a környéken, hogy arrafelé ilyen koncentrált mennyiségben vannak? :|
2022. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Az társadalom többsége imbecillis nyomorult.

Nem korosztály függő.

2022. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elvileg valami sport iskola van ott meg egy technikum, amerre mi jártunk séta közben.
2022. dec. 1. 17:58
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
És oda ekkora gyökerek járnak? :| Elég szomorú… Amúgy mikor én voltam iskolás korú is volt sok debil, szerintem ez mindig is így volt és így is lesz sajnos. Esetleg menj kicsit később kutyát sétáltatni, addig hátha haza érnek ezek és nem találkozol már velük.
2022. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Bazzeg ez durva, nagy az isten állatkertje
2022. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Fura, engem nem szoktak iskolás gyerekek vegzálni.
2022. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagy az állatkert, de már nem alacsony a kerítés, hanem nincs kerítés...
2022. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

"te még egy igazi megsavanyodott bas..."


Jelentve.

2022. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Beléd állnak,mert gyenge vagy. Kutyával voltam én is ma, 3 órát,senki nem szokott röhögni/üvölteni velem :)
2022. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
nem lehet hogy inkább valami kisegítő iskola az igazából ? :D Ott vannak ilyen alakok, kb mindenhol máshol nem szól hozzám senki. Habár lehet azért mert már 30 vagyok és ha nem tetszene ahogy szólna egy ilyen kis takony megtalpalnám :D
2022. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!