Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen fázós emberektől...

Az ilyen fázós emberektől mint én szeretném megkerdezni, hogy mit csináljak hogy ne fázzon a lábam kint a hidegben?

Figyelt kérdés
Hordok lábszár melegítőt, vastag zoknit is de ugyan úgy fázik a làbam.. 2 gatyát nem szeretnék felvenni mert nem akarom hogy kinyuljanak a nadrágjaim

2022. dec. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet olyan anyagból van a zokni, amibe beleizzadsz és attól fázik. Vegyél másmilyen anyagút.
2022. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bélelt nadrág, vastag de belül bolyhos v frottír zokni, egy számmal nagyobb vízálló bakancs.
2022. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Tegyél újságpapírt a csizmádba, akár a talpbetét alá. A papír az egyik legjobb hőszigetelő.
2022. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fűthető zoknit.
2022. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyapjú zoknit vegyél. (Olyat, ami kb. 70-80 százalékban gyapjú). A rendes zoknira is ráhúzhatod, vagy simán a lábadra, tartja a testhőt, én éjjel alszom olyanban, szerintem kint is beválik.
2022. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tobb nadrag. Tobb talpbeles. Tobb kabat egymason.
2022. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha veszel egy jó vastag pamut harisnyát a nadrág alá adtól nem fog ki nyúlni. Én mindig ezt veszek alá.
2022. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!