Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nem "illetlen"...

Mennyi idő után nem "illetlen" már megkérdezni, hogy nem akarják-e eladni a házat?

Figyelt kérdés

Van egy ház amiben kb 10 éve nem él senki, mert külföldre költöztek. Pár éve hazajött a tulaj, de nem abba a házba ment, hanem az egyik szülőjéhez.

Ő nemrég elhunyt, soksok éve nézegetem már amikor arra járok, voltam is bent régen (a tulaj távoli rokon), ha esetleg eladó sorba kerülne mindenképpen érdekelne, de nem tudom mennyi idő után lehetne esetleg rákérdezni a gyerekénél.

A hirdetéseket naponta nézem, de sok ház ment el a környéken úgy, hogy meg sem volt hirdetve, így nem hagy nyugodni a dolog


2022. aug. 12. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a nemrég? Ha hónapok teltek el, akkor szerintem már nyugodtan.
2022. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
10 éve se lett volna illetlenség.
2022. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rá kérdezhetsz úgy, hogy mi lesz a ház sorsa, mit tervez vele csinálni
2022. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!