Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom ennyire a...

Csak én utálom ennyire a drogosokat ?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, nem mondanám olyan fényesnek az életem, elég sok szarság történt velem, de mégis ember tudtam maradni, feleségem van, és hamarosan megszületik a kislányom is...


Nem voltam egy társasági ember, tehát nem buliztam igazán, újévkor pezsgő és körülbelül ennyi.


Persze csináltam kihágásokat kamaszkoromban, de azért olyanokat mint amit ma egyes emberek megengednek maguknak, olyat nem.


Mi gondja lehet egy 12-13 éves leánynak, hogy részegen drogosan fetreng az árokban ?


Meg mi ez a hülyeség hogy a drogosoknak segítségre van szükségük ? Meg gondjaik vannak... és az ilyen véglények azok, akik leszúrnak 20 forintért, ő pedig "nem beszámítható", megússza...


Könyörgöm, minden embernek vannak gondjai, mégse drogos meg alkoholista gci a többség.


Mit kell ezeknek segíteni ? Komolyan nem értem.


Ott volt az az M richárd, kokainozva megölt 2-3 embert nem tudom pontosan, megúszta... ha én megpofozok valakit a nyílt utcán, rámrohad a lakat...


De nem egy esetről hallunk hogy tényleg leszúrnak pár forintért mert kell cuccra a pénz...


Szìvem szerint engem az sem érdekelne hogy ha ott haldokolna az utcán a saját hányásába fetrengve, dögöljön is meg az összes.


A frusztráltságom oka pedig az hogy a feleségembe beleállt egy ilyen féreg, szerencsére nem lett baj...


Számomra pedig az a legmegdöbbentőbb hogy sokan tényleg elhiszik hogy nekik ilyen rossz olyan rossz stb... komolyan ilyen ostobák az emberek, vagy csak én utálom ennyire a drogos férgeket ?


2022. dec. 2. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Drog, pia, tökmindegy. Sokan cuccolnak és nem ilyenek, sok alkoholista pedig agresszív. Az utóbbit inkább az idősebb korosztálynál lehet megfigyelni, meg a hajléktalanoknál, az előbbit a fiataloknál. Én az olyanaktól tartózkodom, akik józanul agresszívek. De a lecsúszott drogosak sem sajnálom.
2022. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
üdv, egy drogos.
2022. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"Mi gondja lehet egy 12-13 éves leánynak, hogy részegen drogosan fetreng az árokban ?"


Szerinted milyen családi körülményei vannak annak a 12-13 éves leánynak,

-akinek nem tanították meg, hogy mit jelentenek a kábítószerek,

-aki egyáltalán hozzá tud jutni kábítószerhez,

-akire nem figyel a szülei és a környezete annyira, hogy észrevegye, hogy drogozik,

-akivel bármit csinálhatnak - és csinálnak is - amikor nincs magánál?


A drog csak egy tünet. Annak a tünete, hogy valami gond van. De a valós probléma már azelőtt is megvolt, hogy a leány megkapta volna az adagját.

2022. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"A frusztráltságom oka pedig az hogy a feleségembe beleállt egy ilyen féreg, szerencsére nem lett baj..."


Na ez a baj, hogy 1 gyökérrel találkoztál, és akkor már rögtön dögöljön meg az összes. Gratulálok... Egyébiránt segítséget mindenki érdemel, mindegy, milyen a helyzete. Senkinek nincs joga azt mondani, hogy valaki ezért meg azért szenvedjen és "dögöljön bele a hányásába". A masszív drogosoknak általában valami lelki bajuk van, valami félresiklott az életükben, és ezért nyúltak a drogokhoz. A 12-13 éveseknek, akik meg még fel sem tudják fogni a tetteik következményét mert az agyuk nem fejlődött ki, pláne segíteni kell. Ők még csak gyerekek, akik nem is tudják mit csinálnak.

Egyébiránt ajánlom hogy keress rá Jackson Galaxyra. A pasi nagyon keményen drogozott, aztán kijött belőle, és ma már emberek százezreinek segített a macskanevelős műsorával, amiben nehéz viselkedésű cicáknak segít, minden alkalommal kockára téve a testi épségét. Eltökélte magát amellett, hogy minden cica megérdemel egy jobb életét, és mindent megtesz azért, hogy ezt biztosítsa nekik. Sokat vesztett volna a világ, ha ő is beledöglik a hányásába.

2022. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. Ezt cáfolnám. A tizenévesek bevállalósak, teljesen mindegy, hogy ismerik e a következményeket, vagy sem. Úgyis kipróbálják és legfeljebb csak azt veszik komolyan, amit a saját bőrükön éreznek. Azért csinálják, mert a többiek is. Nem akarnak kimaradni. Én is sok hülyeséget csináltam, úgy hogy teljesen tisztában voltam vele.
2022. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy nem érted. Egyebkent meg drogos es drogos kozt is van kulonbseg, nem mindenki heroinozik, aki drogozik.
2022. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
a drog finom
2022. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Én is rühellem a drogosokat.

Viszont nem egyértelmű, h alapból volt ilyen szarházi, vagy a drog tette azzá.

Országunkban úgy látom nem megfelelően kezelik a kábítószerkereskedelmet. Vannak közismert dílerek a környéken, a rendőrség is jól ismeri őket. Néha begyűjtik őket, pár nap múlva szabadlábon vannak, max fél évre bezárják őket, aztán ugyanott folytatják amint kiszabadultak.

Ha rajtam múlna, életfogytig a fegyházban rohadna mindegyik.

2023. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Maximálisan egyetértek veled :)
2023. jan. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!