Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne népszerűbbé,...

Hogy lehetne népszerűbbé, elismertebbé, megbecsültebbé, társadalmilag elfogadottabbá tenni az inceleket?

Figyelt kérdés

Olyanok ne írjanak, akik szerint ők ezt nem érdemlik meg, ez a kérdés nem hozzátok szól.

Az sem érdemi válasz, hogy ha ezt akarják, akkor ne legyenek incelek, legyenek "normálisak".

De az ilyen válaszokon kívül minden értelmes ötletet szívesen fogadok.



2022. dec. 3. 10:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

Hogy lehetne népszerűbbé, elismertebbé, megbecsültebbé, társadalmilag elfogadottabbá tenni a sorozatgyilkosokat?

Hogy lehetne népszerűbbé, elismertebbé, megbecsültebbé, társadalmilag elfogadottabbá tenni a pedofilokat?

Hogy lehetne népszerűbbé, elismertebbé, megbecsültebbé, társadalmilag elfogadottabbá tenni az öregezőket?

Hogy lehetne népszerűbbé, elismertebbé, megbecsültebbé, társadalmilag elfogadottabbá tenni a családi erőszaktevőket?


Röviden: Sehogy.

2022. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%

Úgy, hogy nem viselkednek társadalomellenesen, fittyet hányva más emberi lények alapvető emberi jogairól.


Semmi baj nincs azzal, ha aggszűz vagy vagy 2 éve nem dugtál. Pontosabban, mindenki leszarja. Az egyéb megnyilvánulásaik és értékrendjük miatt gyűlölik az inceleket. Ezek a dolgok az oka annak is a többség esetében, hogy a kutya sem fekszik alájuk.

2022. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, amíg valaki ilyen szövegeket tol, miközben az én adómból vergődik munkanélküli segélyen az anyja házában, hogy:


-a nőket ki kellene utalni embereknek állami alapon, mint valami gyógyászati segédeszközt

-egy nő egy értéktelen emberi hulladék 30 éves kora felett, főleg ha van gyereke, akinek az apjától elvált

-a jóképű, egészséges önértékelésű férfiak valójában börtönbevaló, aljas férgek, akiket szintén meg kellene ölni

-ha színesbőrű partnered volt, akkor te is és ő is pokolra valók vagytok

-a nőknek nem szabadna munkát adni, mert családellenes az anyagi önállóságuk


Addig rám ne számítsatok. Ha lehetne fegyvert tartani itthon, már rég halomra lőnélek titeket. Szívesen!


És ezek mind erről a nyomorult oldalról vannak.

2022. dec. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ők csak a neten léteznek, ezért nehéz lenne. Ki kellene állni a világ elé, hogy incel vagyok. Na ez nem fog sose bekövetkezni.


A másik kérdés, hogy miért kellene elismertté tenni őket? Ezek az emberek olyanok, mint akik nem tudnak megtanulni úszni, később pedig azzal hivalkodnak, hogy ők sose akartak.


Ez senkit nem érdekel. Aki tud úszni, az élvezi, aki meg nem tud, az max panaszkodik miatta. Nehéz elmagyarázni, hogy az úszás jó.

2022. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%

Például ha nem tolnának olyan szövegeket mint a “nők újra felosztása” az sokat segítene


Emberi lényekről beszélsz ember!!

2022. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Ha megnézed az ilyen jellegű kérdések alatt a kommenteket akkor rájössz miért NEM TUDJUK jelenleg elfogadni őket.
2022. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet felismerni az inceleket, hogy el tudjam őket fogadni?
2022. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
80%
Ők nem bűnőzök, de szerintem nem merik magukat vállalni. Így aztán csak annyit látunk, hogy valakik sírnak sanyarú életük miatt, anélkül, hogy megpróbálnák a világot értelmezni.
2022. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk. Nem vagyok incel. De őszintén sajnálom ezeket az embereket. El tudjátok képzelni, milyen nyomorúságos élete lehet annak, aki ilyen hülyeségeket beszél, és valamennyire talán el is hiszi, amit mond? Szerintem sokakat elvakít az (egyébként érthető) undor, és olyanokat mondanak róluk, amik annál is embertelenebbek, amit az incelek tolnak, pl. mit itt a 3-as válaszoló, aki szívesen meggyilkolná őket.

Szerintem ezek az incelek boldogtalan, sikertelen, mentális zavarokkal küzdő emberek, akik pszichológiai/pszichiátriai segítségre szorulnak, és igenis megérdemelnék a segítséget, bármilyen gáz dolgokat is gondolnak/mondanak, mert ez a sok idióta gondolat csak kínjukban ömlik belőlük.

Természetesen nem az ő baromságaikból kellene bármit is megvalósítani, hanem megadni nekik a szükséges pszichológiai segítséget, és jó lenne, ha a társadalom nem borzadva nézné (amúgy megértem, hogy miért) és még inkább kitaszítaná őket, hanem megpróbálná megérteni ezeket az embereket, és segíteni nekik, hogy teljesebb, egészségesebb, boldogabb életet

élhessenek. Ez nemcsak az incelek, hanem mindenki érdeke. Amit írtam ugyanúgy igaz minden marginalizált, kitaszított, megvetett csoportra. Mentálisan egészséges emberek = boldogabb, egészségesebb társadalom.

2022. dec. 3. 10:38
 10/51 anonim ***** válasza:
98%

"Csak hogy tisztázzuk. Nem vagyok incel. De őszintén sajnálom ezeket az embereket. El tudjátok képzelni, milyen nyomorúságos élete lehet annak, aki ilyen hülyeségeket beszél, és valamennyire talán el is hiszi, amit mond?"


El tudjuk. Ezért volt, hogy nem egyszer-nem kétszer 100-150 kommentes vitákba kerültük velük mert segíteni akartunk.

Aztán rájöttünk, hogy nagyrésze nem is akar változni, csak önsajnáltatás az egész.

2022. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!