Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baja az embereknek? Ma...

Mi a baja az embereknek? Ma elkezdett ordibálni egy idősebb bácsi egy másik emberrel, hogy ne tankoljon már ilyen sokáig, hagyjon másoknak is.

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Xd bolond az ilyen
2022. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hol?


Valószínűleg az, hogy megkeseredett. Néha az emberek azt hiszik, hogy ők a világ közepe és nincsenek másra tekintettel.

2022. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki attól fél, hogy elfogy az ársapkás üzemanyag, és pánikszerűen tankolnak most. Gondolom ez volt a bácsi problémája is, hogy neki majd nem jut olcsó üzemanyag.
2022. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Előjött benne a háborús időszak, hogy hiánygazdaság, meg minden. De nem gond, a legközelebbi választásokon is atombiztosan behúzza az ilyen Viktorta mellé az X-ét.

Mivel ment az öreg: legalább egy 22 l. tankos Trabival, hogy annyira félt, hogy nem kap naftát?

2022. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
provokatív kamukérdés
2022. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Vén genyók ilyenek:) Mindenki szalad tankolni nehogy ne legyen később🤦‍♂️🤦‍♂️

Pont emiatt fogy ki mert az összes barom megrohamozza a kutakat.Ugyanezt csinálták a wc papírral meg a kézfertőtlenítővel mikor bexartak a nagyon veszélyes covidtól😁😁

2022. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5 nem hiszem, hogy kamu, de a bácsi szerintem csak unatkozott.

Vannak ennél sokkal betegebb, frusztráltabb emberek is tankolásnál

2022. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Várpalotán, az autóját nem figyeltem annyira, valamilyen régebbi ilyen kis kocka autó volt.
2022. dec. 4. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

ah, áldom a napot, mikor megvásároltam az elektromos autómat.. minden vészmadár, meg negatív megmondó Jóska óvva intésével szembe menve. Csak röhögök mikor látom, hogy a sok nem normális tapossa egymást a benzinkúton.


2 hete álltam az Aldi oszlopánál, ahol ingyen töltöm a kocsit...odajön hozzám a nagyapó, hogy "már 4 kúton járt és sehol sincs benzin.. én hol tankolom az enyémet?" Néztem rá nagy szemekkel, nem tudtam, hogy röhögjek e vagy sírjak.


Minden pénzt megér, hogy a lábamat se kell betennem a benzinkút közelébe se.

2022. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Cukorral is,listtel is,tejjel is ez van:) Mindent felvásárolnak az ember elől és mire neked kéne valami addigra sosincs hanem a drága amit vesz meg a franc.Nem csak az idősek csinálják ezt. Az idősek mennek korán már 6-kor és veszekednek az élelmiszereken :D
2022. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!