Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az embereknek az, hogy a pasim sokkal idősebb nálam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lenéznek miatta. 16 vagyok, párom lassan 40, de jobban megvagyok vele, mint a legutóbbi pasimmal, aki csak 22 volt. A kor nem jelent szerintem semmit, de ez már lejárt duma, újat nem tudok nektek mondani, de most nem is az a lényeg, hogy meggyőzzelek Titeket ezzel kapcsolatban. Én elfogadom, ha valakinek ez nem pálya, akkor mások miért nem képesek megérteni, hogy szeretjük egymást? Ráadásul olyan furán néznek ránk az utcán, hogy hányingert kapok az emberektől. Nem tudom miért ilyenek, mert nem irigyek, nem örülnek, nem szomorúak, akkor mi bajuk van?
2018. okt. 12. 11:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Talán az,hogy az apád lehetne.
2018. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
87%
csak annyi, h neked talan meg normalis is lehet, h idosebb a ferfi, de a pasira nezve mar azert tenyleg cink. 40 evesen mar csaladjanak kene lennie es gyerekeinek, nem pedig kozepsuliba kisergetni a baratnojet. egyszeruen aki 40 evesen osszejon egy eretlen kislannyal annak gondok vannak fejbe. persze nalad is valami apakumplexus lehet a dolog mogott :'D
2018. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Ne foglalkozz senkivel . Párom és köztem 19 év van , mondjuk én nem 16eves voltam hanem 20 . Ő fiatalabbnak néz ki , én idősebbnek. Nálunk annak volt baja aki tudta mennyivel idősebb a parom, aki nem tudja egy rossz nézése sincs miatta. Talán azért támadnak mert meg 16eves vagy . Ha szereted és működik a dolog idovel elfogadjak
2018. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A Kodály Zoltán a zeneszerző, 86 éves volt, és az ara 28. És nem sokkal az esküvő után 6 hónapra, kisfiuk született. Aki tehetség, az tehetség.
2018. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy kamu-e vagy nem, de valószínűleg azért fáj az embereknek mert te 16 vagy, a pasid meg valószínűleg ebofil, ami bárhogy nézzük nem normális.
2018. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Milyen közös élményeket tudtok a pasiddal átélni, ami mindkettőtök számára jó? Eljártok diszkóba? Esetleg operába? Van a pasidnak gyereke? Szoktál neki vacsorát főzni? Vagy mégis, hogy kell elképzelni kettőtöket, közösen?


Nem bántani akarlak. 13 évet éltem együtt valakivel, aki 18 évvel volt idősebb nálam. Végül mindig kijön a korkülönbség. Van, ahol durvábban, van ahol kevésbé. Amúgy a te életed. De lehet, hogy éppen most maradsz le örökre azokról az élményekről, amiket csak egy korban hozzád jóval közelebb álló fiúval tudnál átélni.

2018. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%

Én 15évesen jöttem össze egy 25éves sráccal. Persze nem néztek rám sem jó szemmel, bár oké, nem volt akkora a korkülönbség mint nálatok. De vége is lett .

Az unokanővérem 22évesen lett terhes egy 41éves férfitől, fogamzásgátló mellett . Eleinte a családunk nem akarta elfogadni ezt a tényt, hogy a pasinak már családja lehetne , de ez mind addig ment , míg meg nem ismerték a férfit. Nekem is szimpatikus volt.

2018. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%

te 16 vagy... mire oda kerülnél, hogy szeretnél szülni a most 40 éves kanod már rég impotens lesz...

szerintem elég beteg a pasi, hogy bejön neki egy ilyen korú lány, a legtöbb apa akit ismerek kb ezzel a felállásba voltak, hogy 40évesen 15-17éves gyerekük volt

szerintem ráadásul elég kretén is lehet, ha 40 évesen nem tud egy korba hozzá illő nőt találni, csak egy naív tizen évest...


neked mik a terveid a jövőre nézve?? ott akarod hagyni a sulit, hogy egy háztartásbeli pitsha legyél?? akit csak azért tartanak mert szép és könnyen terpeszt?? az nem baj ha a gyereked egy semmirekellőtt lát majd benned??

vagy még akarsz tovább tanuli?? egyetemre járni és jó állást kapni??



fiatal vagy még és naív, ne rontsd el az életed fiatalon, sok pasid lehet még...

(amúgy menyire gondolod te ezt komolya?? már mint a kapcsolatot, most te abba pele gondoltál, hogy pl mikor te 35 leszel és egy igazi bombázó, akkor lesz egy 60 év körüli férjed, akinek a ráncos, szottyad farkát szopogathatod, persze ha fel áll még beki... de majd cserébe pellenkázhatod majd ha nem tudja magát ellátni... lásd be, ez nem jövő)

2018. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

#8 vagyok, nekem amúgy nem fáj, te életed, úgy rontod el ahogy akarod :)

bár ha te lennél a lányom én kultúráltan leülnék veled beszélgetni kettesben egy üveg bor társaságában, hogy tényleg belesd ez nem az a jövő amire neveltünk és amit te is szánnál magadnak...

2018. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Igazából nekem is bejönnek a kicsit idősebb pasik (35 évet bezárólag), de összejönni max 20-21 évessel jönnék össze.

A 30+osak meg szemlegeltetésre jók

17/l

2018. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!