Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a gyakori kérdések oldalán...

Itt a gyakori kérdések oldalán a magányosokból van a legtöbb? Csak mert az embereknek egy kérdés kapcsán ha lehetőségük van kapcsolat létesítésére egyből lecsapnak. Pláne az idősebb kategóriában.

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mivel ez az oldal olyanoknak készült hogy aki magányos, lelki bajos, az ide jöjjön.
2017. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Heló, mizu!
2017. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül. Bár tény, hogy nagy marha, aki a párja mellett fekve nem beszélget, közös programot szervez, vagy akármi, hanem a Gyakorin lóg.
2017. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én őszintén néha csak nevetni járok fel ide mert vannak olyan kérdések h az hihetetlen. Ritkán azért mert kérdezni akarok. Vagy unalom. De ha mással (ember) tölthetem az időmet biztos nem itt ülök. Szerintem, az elég nagy tiszteletlenség lenne.
2017. dec. 1. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez olyan dolog, hogy sokan kiírják, hogy magányosak stb, aztán mikor valaki beszélgetne velük, akkor meg már el is tűnnek. Anno mikor koleszos voltam én is próbálgattam ilyen emberekkel beszélgetni, mivel úgy is sok votl a szabadidőm, de 99%-ban kifulladt abból, hogy mi a hobbid, mit csinalsz stb, aztán hiába akarta az ember más témákra terlnia beszélgetést, ott már képtelenek voltak bármit is kinyögni.
2017. dec. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi értelme akkor a kérdést feltenni esetleg önsajnálatból vagy unalomból?
2017. dec. 2. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
A 6. hozzászólásban leírt kérdésedre válaszolok: szerintem az emberek átgondolatlanságból tesznek fel ilyen kérdéseket.
2017. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Akadnak itt magányosok. Én sose írtam ki ilyen jellegű kérdést. Nem írogattam privátot. Pusztán válaszolni,kérdést tenni s jókat nevetni szoktam itt. Mégis itt ismertem meg valakit,akivel eléggé közeli kapcsolatba kerültünk. Furcsa nem?
2017. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez csak azt támasztja alá h az emberek magányosak. És nem a kérdés tevés, a kíváncsiság kielégítése a valódi ok, hanem a magányból való kijutás a cél.
2017. dec. 4. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

NEM. Sok párkapcsolatban élő ember is írogat itt


Akkor jövök ide mikor a párom éjszka dolgozik,akkor én is megcsinálom a munkáim a gépen és néha pihenésképp nézelődöm itt.

Sok humoros ember van.

Sajnos az érdekes kérdéseket ahol sokan viccelődnek gyorsan törlik ...

2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!