Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hallottam ma, hogy a szép...

Azt hallottam ma, hogy a szép nők tudják magukról, hogy szépek. Én nem tartom magam szépnek, akkor nem is vagyok az?

Figyelt kérdés
8 milliárd emberből már csak statisztikailag is valószínűtlen, hogy legalább egy ember ne találjon szépnek, de általában kérdezem. Ha én csúnyának látom magam, akkor más is úgy lát engem, ahogy én magamat?

2022. dec. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ne aggódj, te nem fogsz incel sorsra jutni. Mindig lesz egy férfi aki rádmozdul.
2022. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Ugye ha nő vagy, akkor bármilyen lehet a külsőd.
2022. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én csúnyának látom magam, akkor más is úgy lát engem, ahogy én magamat?"



nem!

2022. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Valójában nagyon sok tanulmány és kísérlet készült a témában, általában saját magunkat alulértékeljük más, ismeretlen emberek értékeléseihez képest. Tehát ha magadnak adsz egy 10/6-ot értékelésnek akkor valószínűleg más emberek 10/7-et vagy 10/8-at adnának:)

Olyasmi ez mint amikor videón visszahallgatok a hangod és kiakadsz rajta, ha megkérdezel valakit akkor meg elmondják hogy nincs semmi baj vele.

2022. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen elszólásoknak felesleges mélyebb értelmet tulajdonítani.
2022. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Igazából ha szereted önmagad, és harmóniában vagy, az kisugárzik, amitől mindjárt szép vagy. Az írásod alapján ez nem így van, azt írod csúnyának tartod magad, így valószínűleg mások is annak látnak.
2022. dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha a férfiak nem viselkednek úgy veled, mintha szép lennél, akkor nem vagy szép.

Ilyen viselkedés pl. ha udvariasak, felajánlják a segítségüket ha mondjuk cipekedsz, előreengednek az ajtóban, elengednek a zebrán, kedvesebb veled a pénztárosfiú, mint előtted az előtted álló középkorú duci nővel, hamarabb sorra kerülsz a pultnál szórakozóhelyem, mint mások stb. Vannak direktebb módjai is, de azt remélem nem kell hosszan magyarázni (pl. megnéznek az utcán, rendszeresen bepróbálkoznak nálad, konkrétan szépnek neveznek).

Valószínűleg akkor is csúnya vagy, ha sok a barátnőd és a nők általában kedvesek veled. A szép nőkre más nők féltékenyek és önkéntelenül is bunkóbban viselkednek velük, mint a kevésbé szép nőkkel.

2022. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!