Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy hallottam, hogy irigységbő...

Úgy hallottam, hogy irigységből utálja egyik nő a másikat. De én sem különlegesen szép, sem gazdag nem vagyok. Mi lehet a baj, hogy a nők felnőttként sem fogadnak el?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, és soha nem volt rendes barátnőm. Nem is nagyon akartak elfogadni a lányok kisebb koromban sem. Persze nyilván léteznek olyan férfiak is, akik nem találnak szimpatikusnak, de nők között ez az állapot szinte állandó, hogy kiutálnak engem. Mindig nekiállnak megjegyzést tenni a külsőmre, a képességeimre, igyekeznek keresztbe tenni nekem, pletykálnak rólam. Most egy korombeli lánycsapat az egyetemen. Amikor valami nekem jobban megy, akkor dühösek, viszont amikor nem, akkor nagyokat röhögnek a nyomoromon. Semmi extra nincs bennem, és igazából van egy esetlen lány is a csoportban, akivel viszont nagyon kevesek, pedig általában az olyanokra szoktak rászállni a sztereotípiák szerint.


Nem tudom hogyan szabadulhatnék meg tőlük, mert már facebookon is letiltottam őket, élőben levegőnek nézem már őket, mégis még mindig velem vannak elfoglalva. Amikor egy éve megkérdeztem a csapattól, hogy mi a problémájuk velem, akkor nem tudtak válaszolni. Annyival intéztek el, hogy biztos beképzelem, meg letagadták, hogy bármi bajuk lenne velem.

Legszívesebben valakivel jól helyrerakatnám az agyukat rendesen, mert már baromi idegesítőek, amiért rám vannak kattanva. Ha új nadrágom van, hangosan megjegyzik egymás közt...stb.Ilyenek mennek. Tisztára mint a tinik közül a visszamaradottabbak, úgy viselkednek.


Már évek óta tart ez az állapot.


Mit lehet tenni? Nagyon nehéz ignorálni a rosszindulatot.


2019. márc. 23. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az szerencsém, hogy minden ügyködésük ellenére sikerül kapcsolatot kialakítanom néhány másik emberrel.
2019. márc. 23. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom, hogy csinos vagy, jól nézel ki s ezt nagyon utálja a konkurencia. Sz**rd le őket, te vagy az erősebb s ez teljesen kiakasztja legtöbbjüket. Tudják, hogy kiemelkedsz közülük s ezért sunyi pusmogással megpróbálják aláásni az önbizalmadat.
2019. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem olyan nem létezik, hogy valaki irigységből utáljon, piszkáljon egy másik embert. Okés, oviban meg általános iskola alsóban szokás ezt mondani a gyerekeknek, ha piszkálják őket, hogy "Jajj, Annácska, ne izgulj, Bettike csak azért csúfol, mert irigy rád", de egyébként nem sok valóságalapja van. Főleg nem egyetemen, huszonéves emberek körében.

Valószínűleg simán csak nem vagy szimpatikus nekik, esetleg nem öltözködsz divatosan, van valami fura benned vagy ilyesmi, ezért viccelődnek rajtad. Nézz magadba, érdemes-e szerinted valamin változtatnod, vagy próbáld meg elengedni a füled mellett a beszólásaikat.

2019. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Nehogy azt hidd, h körülötted forog a világ. 24f ;)
2019. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Vagy nagyon jó nő vagy és ezért utálnak vagy kis nyomi és ők nyilvánvalóan barmok.
2019. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A nők ilyenek. Azt az egy-két kivételt meg az átlag nők alapján ítélik meg. Úgyhogy így jártunk. Sose akartam nőkkel barátkozni, az a néhány alkalom, mikor mégis megtörtént, csúfos véget is ért. Inkább vállalom, hogy a srácok folyton félreértik a szándékaim és folyton meg akarnak dugni, mielőtt tisztázom velük, hogy kössenek rá csomót, vagy én fogok, de akkor is inkább velük barátkozom. Jobban ki lehet jönni velük, sokkal.
2019. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nyomi! :D Nemcsak a nyomi és a topmodell kategória létezik.


Előző, szívesen megismernélek, ha neked is kedved lenne hozzá. :)

2019. márc. 23. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Azért ha valaki sorozatosan, minden környezetben ilyen helyzetbe fut, elgondolkodtató. Egyetemre járok én is és a legvisszahúzódóbb és legnagyszájúbb emberek is találtak valami társaságot. Nincs olyan, akit mindenhonnét kiközösített volna a közösség, akár fiú, akár lány, ha nem volt rá okuk az embereknek.


Személyesen ismerek 1-2 hasonló embert.

Az egyik lánnyal megismerkedtem, nekiálltunk dumálni. Tök jól elvoltunk, semmi extra. Elkezdett célozgatni arra, hogy örül, hogy megismert, jó barátok vagyunk. Mesélt arról, hogy sosem voltak barátai, lányok meg főleg nem, mert kiközösítették. Ez drámaian hangzott, csak épp nem volt igaz. Azért a sztorikból összeállt, hogy srác barátai voltak és egy lány barátja is. A többi lány azért nem bírta, mert sok foglalt srácnál próbált flörtölni. Később összevesztünk, amikor lelépett a pasijától, akitől gyereke volt, aztán 1 év alatt a 3. komolytalan srácot fogyasztotta el. Ahogy hallottam közös ismerőstől, azóta sincs barátja, teljesen érthető okok miatt.

Egy másik lánnyal szintén jóba lettem. Néha előadta, hogy nincs egy barátja sem, néha előadta egy lányról, hogy ő a legjobb barátja. Erre a lányra sokszor próbált betegesen rátelepedni, a lány meg akart egy kis szabadságot. Aztán lett a barátnőnek egy pasija, ez a csaj meg teljesen bekattant és minden szrnak elhordta a lányt. Velem is összeveszett, amikor szembesítettem, hogy gáz, amit csinál.

Ismerek egy olyan lányt is, aki szintén nagyon teszi magát minden srácnak, a többi lányra pedig folyamatosan versenytársként tekint. Érthető módon őt sem bírja a többi lány.

Van még pár hasonló sztorim és mindben közös, hogy ezek a lányok úgy érzik, hogy ok nélkül nem bírják őket.

2019. márc. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!