Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép a Miss...

Szerintetek szép a Miss Hungary második helyezettje, Gaál Tímea? Ezelőtt még soha nem hallottam róla, mit kell róla tudni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 13. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szép, de tömeglány. Agyonszolizott, túlsminkelt lány. Minden 2. lány így néz ki. Az a szép igazán, aki kis sminkkel, természetes bőrszínnel, natúran is szép.
2019. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég közönségesen néz ki.
2019. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...a testalkatából ítélve egy nyári szellő simán kifújja az ablakon.
2019. nov. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszik. Az első helyezet gyönyörű, de benne semmi extra nincs.
2019. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első és harmadik helyezettek szerintem nagyon szépek, a második egyáltalán nem.
2019. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a versenyek átverések. Minek ennyi szoli meg smink? Sztem úgy lenne az igazi ha minimális smink lenne csak mindenkin. Ők tudják h a szoli.már ciki ám?
2019. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Közönséges????

Ez egy 10/10nő

2019. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép, csak nem az esetem.

Persze, hogy vakolni fogja magát, meg befekszik heti 20 percre a szoliba, mert úgy lesz feltűnő. Nem a világvégi falusi lánykát állítják ki a színpadra, hogy természetes arccal és az esetlenségével bájologjon...

2019. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A műanyagok korát éljük, ez a nő is az. Semmi természetesség nincs benne. Évről évre esik a színvonal a szépségversenyeken.
2019. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!