Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavar ennyire, hogy...

Miért zavar ennyire, hogy kevés pénzt keresek, pedig az egészségem még annál is rosszabb?

Figyelt kérdés

Nem keresek túl sok pénzt de van félre tett pénzem, próbálok minél többet “megspórolni”. Szerencsém van a szüleim is segítenek(lakhatás szempontjából). De már 27 éves vagyok majd lassan külön költözök a párommal.


Szívesen váltanék munkát de az egészségem nem engedni. Igazából ez a legnagyobb baj mégis a pénzen stresszelek. Annyira hülye vagyok. Nem tudom miért van ez így, de mindenen aggódok. Örülnöm kéne, hogy most tünetmentes vagyok( SM a betegség neve), mégis a jövőért aggódok. Valamilyen szinten érthető de így nehéz. Látom a környezetemben mindenki jól keres és nincsenek ilyen gondjai(anyagi), olyan jó nekik… nem irigykedni szeretnék de legalább ezért ha nem kéne aggódnom, jobb lenne…


2022. dec. 5. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
SM? Most guglizzam ki hogy mi az??
2022. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudjuk hogy miért zavar téged annyira? Ez panaszkodás nem pedig késés.
2022. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Lopjál valamit. Egyből lesz pénzed!
2022. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valszeg mert ha nincs penz nincs semmi
2022. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
A betegség miatt.
2023. febr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkit zavar

Sajnos mostanában egyre többeket érint, mert mindennek irreális mértékben nőtt az ára, lakhatás, élelmiszerárak, rezsi... Közben meg a cégek 20 ezer emelést is nehezen adnak, nekünk pl nem adtak még idén, csak egy csomó +munkát. Bosszantó, hogy ami pár éve még elég volt megvenni, amit megkívántam, az most akciós dolgokra is kevés. Ez természetes, hogy az embert zavarja ez.

2023. febr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintemnte csak úgy látod, hogy nincsenek anyagi gondjaik. Ebben a porfészekben a lakosság 90%-a csóringer. Csak épp titkolják, vagy amit látsz, az mind hitelből van és majd jól megszívják. Szóval az anyagi részén kár rugóznod, ez ilyen hungarikum.
2023. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!