Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova mennétek a helyemben...

Hova mennétek a helyemben mesterre?

Figyelt kérdés
Jelenleg Miskolcon tanulok és idén vagyok végzős. Miskolcon esélyesen indítani fogják a mestert amire jelentkezni szeretnék. A várost már úgy érzem kinőttem és a szakomhoz kapcsolódó munkahelyet itt nem találok. Pestre szeretnék emiatt menni mesterre, ahol kérdéses, hogy indítani fogják-e az általam válaszott mester, viszont ha elindítanák akkor részmunkaidős állásként lenne lehetőségem elhelyezkedni egy olyan cégnél, ahol a szakomhoz kapcsolódó munkahelyet tudnék találni és nem csak diakmelókból fenntartani magam.

2022. dec. 6. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehova.
2022. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
le ne írd, hogy milyen karon, milyen szakról van szó... :-DDD
2022. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így marha nehéz bármi értelmeset mondani, hogy nem tudjuk, miről van szó...

De ebben a helyzetben szerintem jelöld meg mindkettőt, Pestet első helyen, Miskolcot másodikon. Ha Pest a legtöbb szempontból jobb lenne, akkor ezt kéne megcélozni, nem? Aztán ha esetleg nem indul ott a szak, akkor még mindig ott van Miskolc. Vagy jelölj meg másik vidéki egyetemet is (talán Pest után, Miskolc előtt), ha lehet, hátha ott van pl. munkahely.

2022. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Budapestet választanám, de ebben az esetben Miskolcon vagy más egyetemen is megjelölném a szakot biztos, ami biztos alapon.

Nem Miskolcon ugyan, de én is vidéken csináltam az alapszakot és szerettem a várost, szerettem az egyetemet stb., de semmi lehetőség nem volt. Engem ez már az alapszak alatt is zavart, mert szakmai lehetőségek egyáltalán nem voltak és nagyon sokszor diákmunka, nyelvtanulás, hobbik, szórakozás stb. kapcsán is oda jutottam ki, hogy Budapest.

2022. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!