Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek vagy maradnátok a...

Mennétek vagy maradnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Pályakezdő lány vagyok, és eléggé meggyűlt a bajom az utóbbi időkben a munka kereséssel, sajnos elég messze lakok a potenciális munkahelyek többségétől. Egy nagyobb város van tőlünk 50 kilométerre, a környékről is ide jár az emberek nagyrésze dolgozni. Én is itt nézelődtem sokáig munka után, de az egyetlen hely, ahova fel is vettek a meki volt. Őszintén szólva, tiszta szívemből gyűlölöm, pedig nem is régóta dolgozom itt. Hajnali fél 4-kor kelek, és este 5-re érek haza, jobb esetben. Nem is éppen ezzel lenne a bajom, hanem, hogy 9-10 órán keresztül rohangálok, az ülésről, szünetről meg is feledkezhetek néha napján, aztán mire hazaesek estére, nincs már semmi energiám semmire. A lábaim és a hátam sajognak minden nap, megnehezítik, hogy elvégezzem az itthoni teendőim, az egész szobám egy hatalmas szemétdomb lett azóta konkrétan. A szabadnapjaim nagyon hülyén vannak megadva, néha megengedik, hogy én döntsek arról mikor menjek dolgozni, legtöbbször viszont általában teljesen beírnak random napokra dolgozni, és nincs egymást követően 2 nyugodt szabad napom sem. Arról nem is beszélve, hogy 90%-ban engem raknak a kasszához, és már a gyomorgörcs kerülget mindig ezért majdnem minden nap. A sok bunkó vendég akiket elkell viselnem, akik ordítoznak velem, úgy szólnak hozzám, mint egy kutyához, értetlenkednek, panaszkodnak rám és a főnökömet akarják, mert nem tudom megmondani, hogy XY menüben van-e ilyen-olyan dolog. Tényleg nem tudom, hogy felmondjak-e, vagy maradjak, mert jelenleg nincs más munkahely ahova mehetnék, és félek, hogyha itt felmondok, egy jódarabig megint nem fogok munkahelyet találni, viszont úgy érzem, hogyha mégtovább maradok, azt a lábaim, a hátam, meg az idegrendszerem fogja megsínyleni.
2021. júl. 4. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Mennyit keresel nettoba?
2021. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem költözöl valami olyan helyre, ahol több melólehetőség van?
2021. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdenék állás után nézni és amint találok valamit dobbantanék. Én is ilyen helyzetben vagyok, csak én nem mekiben, hanem boltban dolgozom. Én sajnos hosszabb időre itt ragadtam, de már dolgozok a továbbtanuláson és minden erőmmel azon vagyok, hogy később ne legyek rászorulva ilyen munkákra, hanem olyannal foglalkozzak amit szeretek is és hozzám is illik. Hosszútávon egyértelműen ezt az utat javaslom, mert a többi ilyen kaliberű melóhely se lesz sokkal jobb.
2021. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Svàjcba jó a fizetés
2021. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Én nem maradnék olyan helyen, ami mentálisan tönkretesz, keresnék más városban jobb lehetőséget, és odaköltöznék.
2021. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Városban meg a fizetésed fele albérletre menne, itt Miskolcon aki faluról jött ide ráunva a sok buszozásra, elég nagy összeget ad ki csak arra hogy lakjon valahol.

Szarból nem ugranék szarba ha a helyedben lennék.

Tudom nem fog segíteni, de külföld is egy megoldás, a te helyzetedben meg különösen ugyanis minden távol van tőled.

2021. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!