Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhagytak, újra kell kezdenem,...

Elhagytak, újra kell kezdenem, kb 3 lehetőség van előttem, mind egyformán vonz, érdekelne laikusok véleménye?

Figyelt kérdés

Tehát


1. Jelenlegi házam egy vidéki putri, vályogház, erősen felújítandó állapotban, szerencsére a nevemen van és még nem voltunk házasok, így a sajátom marad a ház. Egy istenháta mögötti falucska szélén van, jó környék, csendes, túlságosan is csendes sokszor, a szomszéd faluban dolgozom mint asztalos, 7-4ig…

Keresek egy új menyecskét, aztán belakjuk a régi házat.

ez az első lehetőség, hogy maradok a seggemen, életem 80%-át ebben a két faluban töltöm, szépen lassan csinálgatom a házat, aztán majd lesz valahogy.


2. Eladom a házat, 5.5millióért vettem 5 évvel ezelőtt, hitelből még 1.5millió vissza van, viszont az ingattlan ára idő közben felment, ingatlanossal csináltattam egy értékbecslést, szerinte 13millio irányárral amire még rá is haraphatnak a helye miatt, de ha nem, akkor max 11félért el lehet adni, ezt a pénzt szépen befektetném a jövőmbe, kimennék ausztriába, németül elgügyögök valamennyire, biztos albérletet tudnék állni magamnak, valamint egy rendes autót, asztalosként pedig 2000-2400eurót keresnék az elején.


3. Szintén eladom a házat, de veszek egy présházat (régi álmom) az árából lehetőleg valahol egy hegyen, gyümölcsfákkal, kis szőlővel, (max 4-6millióért), emellett albérelnék budapesten, ahol asztalosként megkereshetnék minimum 400.000környékén havonta.



2022. dec. 6. 20:43
A kérdező szavazást indított:
1. Lehetőség
2. Lehetőség
3. Lehetőség
10 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja amúgy 36 /férfi

Asztalos ez gondolom lejött a leírásból

Gyerek nincs, csak egy tacskóm.

2022. dec. 6. 20:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es. Maradj.

Hidd el, ha kilépsz a való világba, sok meglepetés fog érni. De ez én vagyok, aki így döntene.

2022. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem neked mind a három opció játszik, a kérdés csak az, mennyire sürgős a menyecske és a családalapítás, hiszen a 36 éveddel benne vagy a korban. A külföldi meló jó ötletnek tűnik, már ha nincs kiszemelt nő és a tacsit is el tudod helyezni addig. Nem kevés pénzt lehet összespórolni, ez tény, és máris könnyebb a tervezés. Ami szerintem nehezebb, az az, hogy egy olyan nőt találj ehhez aki mindebben benne van, mert azt hiszem a nehezebb része ez a dolognak. Vályogház melósnak hangzik, a présház passz, de ha találsz nőt a projekthez, akkor a nehezén túl vagy.
2022. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Én meg azt javaslom, hogy adj el mindent és gyere fel Pestre egy albérletbe.

Itt most az a menő a pesti nagyságáknál, hogy minimum 3 milliós konyhabútorokat csináltatnak asztalosokkal a putri panelkonyhájukba, hogy tudják mutogatni az ismerőseiknek. Persze főzni azt egyik sem tud.

Szóval itt hamar milliomos lehetsz !

:)

2022. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy meddő vagyok, szóval a családalapítás nálam nem játszik sajnos.
2022. dec. 6. 21:07
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

:) sztem többet kereshetsz asztaloskent. A férjem asztalos és megkeres minimum 600-at nettóban havonta, de inkabb még többet. Ő 32 éves és 13 éve dolgozik így vagy úgy benne. 2017-től van vállalkozása egy másik asztalossal.. előtte bútorasztalosként vagy CNC-skent dolgozott mint alkalmazott. (CNC-s is pár éve)


Szóval, szuper kimenni külföldre is, de ha mégsem úgy döntesz és jó asztalos vagy, akkor kereshetsz itt is sokkal több pénzt is, mint minimum 400e.

2022. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A vállalkozói létet próbáltam, de nem nekem való, jobban szeretem ha napi 8-9órában megvan a munkám, amiért megkapom a bérem aztán nyugodt a lelkiismeretem.
2022. dec. 6. 21:26
 8/18 anonim ***** válasza:

Az elsőt már kipróbáltad,most jöhet a harmadik lehetőség kezdésnek,majd ha nem tetszik akkor végül jöhet a második lehetőség.

Annyi csak hogy ne add el azt a házat amiért hosszú idő alatt megdolgoztál, inkább tedd rendbe nagyjából, majd add ki.

2022. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
:) ahogy érzed. Amúgy eleinte a ferjemek is nyomták egész nap (a társának meg a házassága is majdnem ráment) de mostanra már nem kell nekik annyira sokat dolgozni. Tény hogy néha kell hétvégén is vagy ha határidős a munka akkor lehet meg kell nyomni egy-egy hetet de összességében az év nagy részében 8-16.30ig dolgoznak.
2022. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 Van felvétel pénz számolónak?
2022. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!