Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekként dobáltatok meg...

Gyerekként dobáltatok meg hógolyóval járműveket, vagy utaztatok rajta úgy, hogy megdobták hógolyóval?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 17:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, de csak tömegközlekedési eszközt (busz, villamos, vonat) dobtam meg, vagy utaztam rajta, amikor megdobták.
Tömegközlekedési eszközt, illetve teherautót, kamiont is dobtam meg, vagy utaztam rajta, amikor megdobták.
Fentieken kívül személyautót is dobtam meg hógolyóval, vagy utaztam benne, mikor megdobták.
Nem, ez kimaradt az életemből, akár hogy én dobtam volna hógolyóval járműveket, akár az, hogy utaztam volna benne, amikor megdobták.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Még középiskolásként is volt olyan, hogy lent a lakótelepen hógolyóztunk a haverokkal és eltaláltunk 1-1 autót, de természetesen csak véletlenül, direkt már akkor se tettünk volna ilyet.
2022. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Gyermekként mindent is megdobáltunk. De a BKV járművei voltak a legnagyobb veszélyben.
2022. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általános suliban a suli mellet parkoló kocsikat kaviccsal aztán meg egy csávó idegesen kereste a tanárt :D
2022. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én mindig gyűlöltem ezt a fasz szokást, nyilván ültem már találatot kapó járművön.
2022. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi csak a házakat dobáltuk, na meg egymást. 😆
2022. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!