Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van olyan étel, amit gyerekkén...

Van olyan étel, amit gyerekként szerettetek, de már nem lehet kapni, vagy annyira silány lett, hogy nem élvezhető már?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy "téli fagyit", de borzalmas volt: olyan mintha hideg vajat majszoltam volna egy ízetlen tölcsérben


Régen nem ilyenre emlékszem, hanem csoki volt a tetején, a belsejében meg egy sokkal finomabb krém



2022. nov. 26. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
91%

Utitárskrém.

Én imádtam. Sajnos már rég nem gyártják.


[link]

2022. nov. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
A téli fagyi mindig szar volt, csak gyerekként mások voltak az elvarasaid, azért gondolod, hogy finom volt.
2022. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg finomabb volt régen a télifagyi, totál más volt a krém benne. Én a régi négercsókot hiányolom.
2022. nov. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Meg volt egy cukor amit nagyon szerettem, de a nevét már nem tudom: piros volt kívül a cukorbevonat, és grillázs volt a belseje. Na meg a panda jégkrém...
2022. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
A téli fagyi régen is tömény usíros krém volt
2022. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
49%
Írd le még tízszer, hátha igazat ad neked valaki.... Én szerettem.
2022. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A piros papíros nestlé tejcsoki. Mindegyik táblában egy jó pohár tej van ♥️


De imádtam a poharas tejet, karamellás tejet.


Meg az Amorella bonbont.

2022. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%

6, a nyugtatók pont olyan jók, mint régen. Próbáld ki.

Neked ízlik a téli fagyi, amint látod, minimum ketten vagyunk, akiknek még nem.

2022. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Na hetes, eszembe juttattad a kajla csokit. Az is finom volt. Rumos-citromos ha jól emlékszem.
2022. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%

Utasellátó csokiroló, Arany Kocka, Ezüst kocka (csak az öregek ismerik), de a Melódia csoki se a régi.

Pacsni. És a sima kenyerek is nagyon rosszak lettek. Meg az alma. A klasszikus jonatán helyett noname ízetlen felfújt. Budapesten zamatos szabadföldi paradicsomot és epret se lehet kapni.

2022. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!