Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan szomszédotok, aki...

Van olyan szomszédotok, aki mindig pucér?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek joga van hozzá, meg nem kell nézni, stb. de pl ma simán csak kimentem az erkélyre kirázni az ágytakarót és persze, hogy megint ott volt a konyhájában meztelenül. Nem lehetett nem észrevenni. Ég a villany, nincs náluk függöny, és nem hiszem el, hogy nem tudja hogy látjuk. Vagy lehet nem gondolja, vagy nem érdekli?

Nyilván nem látom minden nap, mert eszem ágában sincs nézni de mondjuk havi egyszer meglátom. Általában amikor meglátom egy ideig még emlékszem az élményre és akkor szándékosan nem nézek arra de aztán elfelejtem és megint véletlen meglátom. Ez nem ilyen szándékos magamutogatás?



2022. dec. 7. 19:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom van annyi esze,ha ég a villany és nincs függöny akkor mindent lehet látni. Karácsonyra vegyetek neki függönyt.
2022. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Minden szomszédomnak van egy ilyen szomszédja, kivéve nekem. Tök fura.
2022. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Ismertem egy autista fickot, o otthon meztelenul volt. Azzal az indokolassal, hogy szoritja a ruha.
2022. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk én szoktam úgy mászkálni és engem lesnek, de mindig elfelejtem h belátni XD Aztán mikor több pasi összegyűlt lent, mire leesett, mit bámulnak befelé..
2022. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
:) jókat nevettem (mármint azokon, amik viccesek)
2022. dec. 7. 19:59
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Na bumm, mi egyszer néztük, hogy a szemközti házban recskázik a pasi a konyhában. Aztán kiderült, hogy nem recskázik az istenadta, hanem egy tálban kever valamit.
2022. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

"szoritja a ruha" :DDDDDDDDDD


Próbált már valaha rávaló ruhát venni? :D

2022. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Átlatok egy pasihoz. Futyisnek hívjuk, kivilagitott lakasban meztelenül fel-ala járkál. XD
2022. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom nem erdekli 😀 neha enis ugy vagyok nemtudom latnak e de nem is izgat
2022. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mi pucéréknak hívjuk őket. 😂 Ketten vannak, egy pár. Szuper, hogy mindenkinek van ilyen szomszédja. Lehet ezentúl én is elkezdek pucéran élni.
2022. dec. 7. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!