Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan szomszédotok, aki...

Van olyan szomszédotok, aki mindig pucér?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek joga van hozzá, meg nem kell nézni, stb. de pl ma simán csak kimentem az erkélyre kirázni az ágytakarót és persze, hogy megint ott volt a konyhájában meztelenül. Nem lehetett nem észrevenni. Ég a villany, nincs náluk függöny, és nem hiszem el, hogy nem tudja hogy látjuk. Vagy lehet nem gondolja, vagy nem érdekli?

Nyilván nem látom minden nap, mert eszem ágában sincs nézni de mondjuk havi egyszer meglátom. Általában amikor meglátom egy ideig még emlékszem az élményre és akkor szándékosan nem nézek arra de aztán elfelejtem és megint véletlen meglátom. Ez nem ilyen szándékos magamutogatás?



2022. dec. 7. 19:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%
Itt ülök t.kig begombolkozva, és emberek pucérkodnak decemberben, na majd jön ursola megint, aztán lesz a gáz is 200e/hó.
2022. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
Ha jön Ursula, akkor én is levetkőzöm.
2022. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

:) 11# bár annyira nem kapcsolódik a témához, nálunk távfűtés van és le vannak tekerve a radiátorok. Ennek ellenére a csövek miatt, meg hogy zárószint, nagyon meleg van. Lehetnék egy szál semmiben, de nálunk sajnos van függöny 😂 szóval nem látná a nagyérdemű.


Régebben sajnáltam, hogy egy panelra elpazaroltunk cirka 45M ftot mert kicsit még régebben ebből csodaszép házat is vehettünk volna.. de most hogy látom a rokonaimat meg a barátainkat, akik szintén fagyoskodnak a cirkós házaikban, annyira már nem is bánom. Na.. meg ott kitudja lenne-e pucér szomszédom.

2022. dec. 7. 20:52
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok fazos 😀 mindig nyitva az ablak. Most is pedig csak boxerbe vagyok 🤷 itt panelba am se draga meg korbefutenek. Ha becsukom megsulok
2022. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:) na de tavaly újították fel ezt a lakást és addig kivettünk egy albérletet 4 hónapra (jan-apr.vegeig) Az gázfűtéses első emeleti tégla volt. Borzalmas hideg volt.
2022. dec. 7. 20:59
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
A Jóbarátokban is volt egy pucér pasi.
2022. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Mi igaz néha többet mutatunk mint a szomszédok,így szerencsére azt gondolom jó helyen lakunk már 17 éve :) 43N
2022. dec. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
:) lehet vmelyikotok a szomszédunk xd
2022. dec. 8. 06:22
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem sincs ilyen pucérkodos szomszédom. De viszont az én szomszédaimnak van pucérkodos szomszédjuk :)

Igaz én nem télen, meg nem a lakásban meztelenkedek, ha nyáron mikor hőség van, akertben és az udvaron.

2022. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs!
2022. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!