Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan szomszédotok, aki...

Van olyan szomszédotok, aki mindig pucér?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenkinek joga van hozzá, meg nem kell nézni, stb. de pl ma simán csak kimentem az erkélyre kirázni az ágytakarót és persze, hogy megint ott volt a konyhájában meztelenül. Nem lehetett nem észrevenni. Ég a villany, nincs náluk függöny, és nem hiszem el, hogy nem tudja hogy látjuk. Vagy lehet nem gondolja, vagy nem érdekli?

Nyilván nem látom minden nap, mert eszem ágában sincs nézni de mondjuk havi egyszer meglátom. Általában amikor meglátom egy ideig még emlékszem az élményre és akkor szándékosan nem nézek arra de aztán elfelejtem és megint véletlen meglátom. Ez nem ilyen szándékos magamutogatás?



2022. dec. 7. 19:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nekem sincs! Pedig egy 20 éves szomszédcsaj nyugodtan pucérkodhatna a hátsó kertben😏
2022. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 sipekilaci válasza:
100%
Nekünk az egyik szomszédunk - házaspár - rendszeresen pucérkodik. Mivel mi is szeretünk nudizni összehaverkodtunk és átjárunk egymáshoz.
2022. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
én is pucérkodok itthon .Nyáron kertbe is de arra ügyelek ne lássanak .
2022. dec. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam meztelenül lenni, főleg nyáron, viszont mivel bérház, max szemből láthatnának, de a függöny el van húzva és nem lóbálom az ablakban a szerszámot. Én viszont már láttam meg a szemben lakót egy szál pöcsben.
2022. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Jó, hát ezek alapján majdnem mindenkinek van pucér szomszédja 😂 akinek nincs, az maga a pucér szomszéd, esetleg O a kivétel
2022. dec. 12. 18:21
 26/27 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, nekem ninxcs ilyen szomszédom, mégis a mi ablakunkat bámulják.

😜🤣

2023. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26# 😂 nem is ertem miért
2023. jan. 2. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!