Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A feminizmus már inkább a nők...

A feminizmus már inkább a nők istenitéséről szól mint az egyenjogúságról?

Figyelt kérdés
2022. dec. 8. 21:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
41%
Nem
2022. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2022. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Itt is, mint az élet minden területén vannak olyanok, akik túlkompenzálnak. Sokan nem is szándékosan vagy tudatosan. Olyanok viszont csak kevesen vannak, akik komolyan gondolják, hogy a nagyanyáik, anyáik sérelméért ők akarnak valamiféle kártérítést. Viszont ők a leghangosabbak.
2022. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

Igen.


Exem feminista, éveken át hallgattam, hogy a férfiak a szemetek.

Kedvencem az volt, mikor mentünk haza színházból, rajta magassarkú, és fel van háborodva, hogy siessünk már, mert töri a lábát a cipő. Kérdem tőle, miért vetted fel akkor? Azt mondja, hogy mert ezt kell felvenni a színházba. Mondom neki, hogy nem kell. Erre azt mondja, hogy de, mert ezt is a szemét férfiak követelték meg. Hiába mondtam, hogy én nem (konkrétan talán akkor egyszer vette fel, én soha nem kértem, az ezer cipője közül - teljesen kitúrt a cipősszekrényből, ruhásszekrényből, könyvespolcról, mindenhol az ő cuccai voltak, a könyveimet éveken át az irodában tároltam dobozban, mert nekem 1, neki 5 polca volt), meggyőződése volt.

Később ő csalt meg. Elgondolkodtam - most akkor tényleg a férfiak a szemetek, vagy a nő is lehet megcsaló? Nekem újdonság volt. Azt hittem, sőt, elhitette velem, hogy mi férfiak vagyunk a gonoszok. Ők meg a szentek. Aztán megcsalt, és hoppá, kiderült, hogy a nők is lehetnek szemetek, de hogy pont a feminista? Nocsak, ez azért duplacsavar.

Amúgy közösen végeztük a házimunkát, nem volt az, hogy én vagyok a lusta disznó. De ez sem volt elég. Azóta egyedül él és ő csinál mindent. Hajrá, csajok! :DDDDDD

2022. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
56%
#4 köszönjük az estimesét. Kétlem hogy valaha volt nőd. Ez a "férfiak követelik meg a magassarkút" szöveg szánalmas kamu, és tuti nem hangzott el nő, de legkevésbé feminista nő szájából.
2022. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
61%
5: Pedig én is hallottam már feminista és nem feminista nők szájából is, hogy a férfiak miatt KELL a magas sarkú, a smink, a csinos ruhák, a frizurák, stb. Miért olyan hihetetlen ez?
2022. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
#6 azért kamu mert amelyikünk ezt a férfiak által ránkerőltetett dolognak tartja, az nem felveszi és hisztizik, hanem egyszerűen nem veszi fel 🤷
2022. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2022. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
57%
7: Rengetegen szeretnek ám áldozat szerepben feltűnni. Nyilván ők sem a férfiak miatt veszik fel, ez csak az indok. "Nem vagyok én hülye, hogy magamat sanyargassam, csak hát a férfiak..."
2022. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%
A négyeshez hasonló sztoriban semmi hihetetlen nincs. De érdekes, hogy ha nő állít ilyet, azt senki nem vonja kérdőre. Ez egyben válasz is az eredeti kérdésre.
2022. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!