Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lesz flegma egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz flegma egy lány, ha ad valami pozitív jelet, és nem hajtasz rá mint egy gőzmozdony egy héten belül? Bocsika 2020 van ti is simán elhívhattok minket randira, egyenjogúság van.

Figyelt kérdés

Kapsz egy mosolygós sziát vagy egy lájkot a képedre, és nem próbálkozol be egyből akkor flegmáznak, bunkóra átváltanak. Miért van ez, sértve érzik az egojukat?

Akkor össze kell jönni a kiéhezett, lógós hasú, borostás, igénytelen, ápolatlan lúzerral, aki nyomul mindenkire, ha ennyire nehezükre esik lépni...



2020. szept. 11. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, fog ő találni normális pasit is aki férfiként tud viselkedni, nem kell semmilyen lógós hasú, igénytelen pasi. Szerencsére nem csak ez a két kategória van, te meg az undormány lúzer, vannak azért normális férfiak is.
2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is voltam olyan csicska 18-huszonpár évesen, hogy nem mertem kezdeményezni olyan lányoknál, akik egyértelműen adták a jeleket. Szerintem teljesen jogosan nem is hogy megsértődnek, az rossz szó, hanem inkább kiábrándulnak ilyenkor a másikból. Elég béna dolog az, nem, hogy még odamenni sem merünk? Szóval ezzel érdemes leszámolni A SAJÁT MAGAD ÉRDEKÉBEN IS. Hajrá! Felejtsd már el ezt a sértettséget és próbálj változni a jobb irányba, hogy később neked is jobb legyen. Ne mérgeskedj.


A csajok nem hívnak el randira (99%-ban). Így szelektálnak, hogy egyáltalán van-e annyi tökünk, hogy ezt a kis apró lépést meg merjük tenni. Ha még ennyi sincs, akkor ennyi volt.

Ja és csaj nem veszít semmit, hogy nem hív el téged. Ott áll neki a sorban a következő pasi már. Te ellenben veszítesz, ha te nem hívod el. Ebben a dologban nem nyerhetsz, ne erőlködj.


26/F

2020. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

aki férfiként tud viselkedni

szexista állat

2020. szept. 11. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Nézd,kedves 2# !Van a világon ám olyan is,hogy strandra mentem a fiaimmal,a párom pedig dolgozott.Nomost,ha én nem veszem a jeleket,mert nem akarom venni a jeleket,akkor én ugye béna f.asz vagyok,és kiábrándító.


Ló..art mama!

Sosem tudod,hogy valaki miért nem veszi a jeleket,vagy miért nem megy oda,stb.

Ennek alapján bármíféle konzekvenciákat levonni elég merész dolog,legalábbis a csontdobás,vagy a madárjóslás szintjén mozog!

2020. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

A lányok 2020-ban sem rinyagépeket keresnek.

Két esetben fog egy lány lépni:

1. Iszonyatosab bejössz neki

2. Senkinek kellett és kénytelen ő vadászni

2020. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

"szexista"


Rosszul tudod! Az a szexista, hogy a nőnek a konyhában a helye, a nő ne legyen r_banc aki idegenekkel dug egy buli után. Akkor elhordanak mindennek az oldalon, ha ilyeneket írsz, de ha a másik nemre teszel ""szexista"" kijelentéseket, az oké. Akkor szimplán "undormány lúzer", "nem normális pasi" vagy, ha nem értesz egyet ezekkel a ""szexista"" kijelentésekkel.

2020. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja értem, így most már világos.
2020. szept. 11. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
3. Nimfomániás kb.
2020. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha nekem nem reagálna valaki a teljesen egyértelmű jeleimre, akkor azt visszautasításnak venném. Azt pedig kevesen viselik jól, nemtől függetlenül.

Az pedig egy barom, aki számára egyértelmű a helyzet, viszonozza, de nem tesz semmit. Lényegtelen az indok, vagy a nem. Ha a nőnek lesz hamarabb egyértelmű, kezdeményezzen ő találkozót, ha a férfinak, akkor a férfi. De ilyen gyerekes, hisztis, "de te vagy a férfi!!! " "de 2020 van!!! " jellegű mutogatás szánalmas, és igen erősen önsorsrontó. Ha van lehetőséged, ragadd meg, legyél boldog. Ennyi.

2020. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
A nők nagy része egyébként képtelen egyértelmű jeleket adni...Mármint...valahogy úgy alakult a világ, hogy ami régen egyértelmű jel volt, az ma már kb csak jófejség és ha bepróbálkozol, elküldenek :D
2020. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!