Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden nagyon gyötör és...

Minden nagyon gyötör és tönkreteszi az egészségemet teljesen, hogy nem lehetett egy aránylag elégedett teljes értékű hús-vér emberi életem most ez magamban,hogy dolgozzam fel és békéljek nyugodjak meg!?

Figyelt kérdés

Igaz az idegeim is kikezdődtek lelki beteg is lettem jócskán meg van mindenféle pszichés zavarom és belszervi belgyógyászati megbetegedéseim is pont emiatt a fogyatékos emberi létezésem mivoltom miatt

Nagyon nehéz kibírni így vagy úgy életem végéig amíg csak élek és meg nem halok értsék/értsenek meg engemet is.



2022. dec. 9. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a fogyatékosságod?
2022. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Személyiség zavarok adhd aspergeres is vagyok szociális fóbiás is de állandóan depressziós feszült szorongó és feszélyezett vagyok
2022. dec. 9. 18:33
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Az úgy kemény azért, átérzem a kínod.
2022. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiára jársz?
2022. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megfordultam ezeknél a cirkuszi bohóc szakembereknél de nem lett tőle könnyebb a lelkem az idegeim sem pihentek meg!!!
2022. dec. 9. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi lett a büfizős kérdéseddel?
2022. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Milyen büfizős kérdésemmel mi lett?

Semmi tart még megnem halok ez a gyomor/nyelőcső-reflux,gyulladásos bél betegség tüneteim is.

2022. dec. 9. 20:28
 8/14 anonim ***** válasza:

6, akkor javaslom járj el kitartóan, ne csak megfordulj.

Egy pszichoterápia évekig is eltarthat, és nem a pszichológus dolga az, hgoy meggyógyítson (aminek passzív résztvevője vagy) hanem rajtad múlik a dolog nagyrésze.

Merthogy amit leírtál, annak a nagy része pszichológiai probléma. Oké, ADHD-t csak tüntetileg lehet kezelni gyógyszerrel, az aspergert meg egyáltalán nem, de a többi az pszichológiai panasz amire pszichológus vagy pszichiáter tud megoldást.

2022. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hátha egy lelkiismeretes szakembert találnék tűt keresek a szénakazalban!!!

Pláne nem hosszú évekre szólóan segítsen énnekem egy hozzáértö egy valaki.

2022. dec. 9. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
9, miért ne segítene hosszú éveken át? Hisz fizetsz érte és ez a munkája..
2022. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!