Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek, hogy meglátnak futás...

Félek, hogy meglátnak futás közben! Érzett már más is hasonlóan?

Figyelt kérdés
Eddig csak 1x mentem el futni, mert féltem hogy meglát egy ismerős. Nem nagy helyen lakom, így nem tudok olyan helyre menni ahol kizárt hogy összefuthassak valakivel. Hogy tudnám ezt leküzdeni?

2022. nov. 13. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Pontosan mitől félsz?

Én, ha meglátnám egy ismerősömet futni, akiről tudom, hogy wc-re is autóval megy, megkérdezném Fb-n, hogy mi történt?

2022. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Húzz a fejedre símaszkot meg a válladra egy teli zsákot, úgy egész mást fognak gondolni és fel sem ismernek!
2022. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha kövér vagy, akkor érthető hogy nem szeretnéd hogy meglássanak. Szemét egy világ!
2022. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Greg35 ***** válasza:
71%
Felejtsd el, hogy mások mit gondolhatnak rólad ezek csak a te fejedben léteznek. Az emberek gondoltai ilyenkor inkább pozitívak. Ez inkább motiváló dolog, hogy képes vagy magadért tenni :)
2022. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, csak egy kicsi felesleg van rajtam, 1-2 kiló. Igazából meg sem tudom magyarázni, hogy miért zavar, de nem szeretném hogy meglássanak. Talán azért,mert pletykásak nagyon.
2022. nov. 13. 12:37
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Inkább légy büszke hogy felemeled a popót és elmész futni.


Ez menő dolog, nem is tudod mennyi couch potato nyivákol hogy fáradt, hízik, stb de nem jut el idáig hogy meg kéne mozdulni.


Csak így tovább!!!

2022. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Én igen. Amikor a városon belül futottam, volt hogy tettek megjegyzéseket. Főleg c kategóriások. Később a város végén egy elhagyatottabb kis úton futottam. Látott egyszer egy munkatárs is, utána jó pletyka téma lett a dolog. A testemre is megjegyzéseket tettek. Volt olyan aki felajánlkozott, hogy edzzünk egymáson. Inkább hagytam a fxba az egész futást.

Talán pesten, vagy normális helyeken ahol többen is futnak nem ilyenek. Én egy sz4r kis borsodi városban lakok.

2022. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha csúnyát gondolnak rólad, akkor mi van, nem fog feljönni holnap a nap? Vagy nem lesz többé oxigén a földön?

Semmi sem lesz, le kell sza.ni, hogy mások mit gondolnak 😉!

2022. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem, de, ha nagyon zavar, akkor fuss este, sötétben, ha tudsz, persze biztonságos helyen, közvilágítás mellett.

Én pl mindig sötétben futok, mondjuk nem pont ezért, mert nem érdekel, hogy ki lát, ki nem, de erre is, jó.

2022. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Fuss nyugodtan, ne félj! Teszel az egészségedért! 🙂
2022. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!