Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenfajta emberi közöségben...

Mindenfajta emberi közöségben körberajongják a szingli nőket?

Figyelt kérdés

Én sokhelyen figyeltem ezt meg, ahol vegyesen vannak férfiak és nők is, ott mindig valahogy ez a forgatókönyv történik. Ha jön egy új nő és kiderül róla, hogy szingli, akkor az egyedülálló férfiak egymás után környékezik meg, sajnos a házasságban élők is. Ellenben fordítva ez nincs így vagy legalábbis nekem nem tűnt fel.

Munkahelyen is örökké mennek a poénok a nők irányába, amik persze jó ízlés határain belül rendben vannak, de érdekes ezt megfigyelni vagy bulikban is hasonló a helyzet, egyszerre többen is rárepülnek. Valóban az ősközösségekben is úgy működött, hogy a férfiak meg kellett küzdjenek a nők kegyeiért.



2022. okt. 5. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Èn pasi vagyok, ès ahànyszor szingli voltam, mindig körberajongtak.
2022. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem rajonganak körül. Habár ehhez hozzátartozik, hogy a nagymamám szerint van egy elutasító tekintetem, amiben lehet igazság. Sebaj. 🙂
2022. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a viselkedésük miatt;:)

2/2

Utolsó amit irtál ebben van valami, tapasztalat.

2022. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem rajonganak körbe. Ugyanolyanok velem, mint, amikor nem voltam egyedülálló.
2022. okt. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem rajongtak körbe soha, bár nem tudom pontosan, hogy körberajongás alatt mit is értesz. Lehet nálam is a mogorva tekintetem lehet a probléma 😅
2022. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A ronda nőket nem rajongják körbe!

A dögös csajokat is a dugás reményében rajongják körbe!

2022. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem szoktak körberajongani, bár én is megkaptam már, hogy picit morcosabb, szúrósabb az alapnézésem. Szóval lehet amúgy ez áll a háttérben :D bár már próbálok rajta változtatni egy ideje.
2022. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:
50%
Ha egy nőnek jó a kisugárzása és szingli, azt bizony körbe fogják ugrálni a pasik. Nem véletlenül van az, hogy egy nő könnyebben és hamarabb talál magának új partnert szakítás után, mint egy nem nőcsábász pasi.
2022. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem rajonganak körbe, ellenben tudom, h le akarnának velem feküdni... a házasok is. Ja, egy a baj. Mindegyikük házas itt. :D Nincs időm új hobbikra, 1,5 évet home officeban voltam, és már 3 éve szingli vagyok. Introvertált nőként nagyon nehéz nyitnom az ellenkező nem felé plusz depresszióval kezelnek jelenleg, ami miatt nem is akarok kapcsolatot. Privátokat nem kérek.


27/N

2022. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!