Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy doboz mézeskal...

Szerintetek egy doboz mézeskalács elég egy iskolai ajándékozásra?

Figyelt kérdés
Eredetileg mozijegyet szerettem volna ajándékozni neki, de anyának tegnap betört a szélvédője, így most örülünk ha annak a javítását ki tudjuk fizetni, nem hogy még ajándékot is vegyünk... Ezért gondoltam a mézeskalácsra, szépen kidíszítve cukormázzal, mert ahhoz minden van itthon. Fiút húztam, meghát nem is vagyok egy barkácsangyal, így a kézműves díszek szerintem kilőve. De ha van más ötletetek amit 1-2 ezerből ki lehet hozni, szívesen veszem.

2022. dec. 10. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ötlet, hogyha szereti a mézeskalácsot. És a sulis ajándékozásnak pont ez a lényege
2022. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, én örülnék neki. Annak ellenére, hogy nem nagyon eszek ilyeneket még akkor is ennék belőle és hazavinném édesanyámnak vagy valami. Kedves dolog, ha készítesz neki valamit.
2022. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Oksa.
2022. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!