Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan vannak akik titokban...

Hányan vannak akik titokban szerelmesek valakibe?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy vajon van e olyan akinek tetszhetek, és mennyi az esélye hogy az illető is teszik nekem? Lehet akiről titokban álmodozunk vagy gondolunk rá ő is gondol ránk valamilyen formában?
2022. dec. 11. 10:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Nem az a bajod, hogy nem voltál szórakozni....

Az a bajod, hogy 24 éves létedre úgy gondolkodsz, úgy írsz, úgy fogalmazol, mint egy 14-16 éves.


Meg kéne komolyodnod egy kicsit, mert nem tudod még, hogyan működik egy kapcsolat.

2022. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Igen persze nagyon ki tudsz ismerni valakit az írása alapján. Persze sokat elárul az emberről de ez csak egy részlet és nem kéne elhamarkodott véleményt hozni. Tudom hogy működik egy kapcsolat azt is tudom nekem mire lenne szükségem. Igen a párom nem olyan romantikus akakt de törődik velem néha viszont jól esne ha nem csak az lenne amit ő akar. Munka, otthoni dolgok, házi munka ebből állok ki. Szeretnék vele közös programokat de ő Utálja az ilyesmiket. 35 éves egyébként idősebb mitn én de azért nem nevezném öregnek hogy azért akarjon örökösen otthon maradni egyedül sajnos nem szereti ha megyek.
2022. dec. 12. 09:00
 13/37 anonim ***** válasza:
38%

Ahhoz képest nem tudsz kommunikálni.


A pasiddal sem. Nem tudsz neki annyit mondani, hogy "figyelj Béla, mivel ma én én főzök, szeretném ha annyiban segítenél, hogy elmosogatsz."



Amúgy ha nincs közös bennetek, nem tetszik hogy ilyen az ember, akkor miért őt választottad? keress magadnak egy romantikus srácot, aki elvisz táncolni, virágot vesz, és teljesíti minden kívánságod. Végülis a fickó igazodjon hozzád, te pedig semmibe se, ugye?

Ő amúgy mit gondolnak most rólad, ha megtudná, hogy egy weboldalon éppen kitárgyalod?


A fickó nem tud olvasni a gondolataidban.

"Béla, szeretem a virágokat, kaphatnék tőled hétvégente egy szép csokrot?"


Tudod a pasiknak szó szerint el kell mondani a dolgokat, mert ők abból értenek.


(Ja: az én férjem motorozik, én pedig festek. Szeretjük egymást, de nem érdekel a másik hobbija.

Verjem én is a nyálam a Gyakorin, hogy nem ül le velem festeni, rajzolni?

Ő se piszkál azért, hogy vegyek motort, vagy pattanjak mögé, mert tudja, hogy nem szeretem a motorokat.


De mivel ember módjára képesek vagyunk szavakat formálni és azokat összefüggő mondatokba rakni, el tudunk menni például kirándulni.


Egy kapcsolat nem abból áll, hogy a fickó ilyen legyen meg olyan legyen. El kell fogadni, amilyen.

Hidd el, benned is bőven van olyan tulajdonság, ami nem tetszik a barátodnak. De ő így fogad el téged.

Jó lenne, ha te is így állnál hozzá a dologhoz.

Nem azt mondom, hogy mindent el kell engedni, hanem hogy tudtok kompromisszumot kötni, illetve csiszolódjatok egymáshoz. Ő is enged abból, te is engedsz ebből. Win-win.


Ha pedig nem működik így sem? Akkor nem egymásnak valók vagytok.


(Ezért mondtam, hogy még nagyon gyerek vagy egy párkapcsolathoz. A szóhasználataid? Hah, mint egy drámás kiskamasz)

2022. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy hogy a kérdéstől teljesen el tértünk, de nem baj. Nem kell verni a nyálad de ez a megfogalmazás lehet nem gyerekes de az biztos hogy minősít téged is.

Senki nem mondta hogy azt várom a férfiaktól hogy igazodjon hozzám. Ez a te fejedben létezik. Szóval mégegyszer köszönöm az értelmes hozzá szólást,de nem kéne össze vissza válaszolni ha csak provokálni tudsz.

2022. dec. 13. 12:17
 15/37 anonim ***** válasza:

Oké, térjünk vissza az óvodás szintű alap kérdéshez:


"Hányan vannak akik titokban szerelmesek valakibe?"


Válasz: sokan.


Következő!

2022. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. dec. 13. 19:53
 17/37 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem is egy vicc ez a kérdés. :)
2022. dec. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok. Nem egyszerű téma egyébként, főleg meglévő párkapcsolatban. Szerintem nem troll kérdés volt.

33F

2022. dec. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Van aki szeret okoskodni ezért inkább rá hagytam, de mondjuk lehet van különbség a tetszés, kedvelés között mint a szerelem.

Nekem szokot lenni aktuális plátói érzelmeim. Nem is ismerem csak szimpatikus és van valami benne mint férfi de a páromat szeretem annyira hogy ne csaljam meg

2022. dec. 19. 14:16
 20/37 anonim ***** válasza:
Érzelmi megcsalás is létezik
2022. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!