Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan vannak akik titokban...

Hányan vannak akik titokban szerelmesek valakibe?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy vajon van e olyan akinek tetszhetek, és mennyi az esélye hogy az illető is teszik nekem? Lehet akiről titokban álmodozunk vagy gondolunk rá ő is gondol ránk valamilyen formában?
2022. dec. 11. 10:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
26%
Mi lenne ha odamennél hozzá és megkérdeznéd az embertől, nem pedig innen készítenél statisztikát? Jézus úr isten...
2022. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
:)
2022. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Lehetséges hogy van ilyen de ezt nem innen fogod kideríteni :DD
2022. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%
1 897 623 568 ember
2022. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
🙋‍♀️
2022. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Van egy jelentkező:)
2022. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 K.O. ***** válasza:
100%

10:50

talan mert ugy se oszinten valaszolna.. vagy be van 5zarva es mast mond, vagy o se tudja zavaraban mi van, hebeg-habog ertelmetlenul, aztan tok mast mond mint amit erez stb stb tokmindegy, de nagyon ritka mikor valaki tud beszelni az erzeseirol.. tapasztalatbol mondom sajnos, amugyis hazudnak az emberek, de az erzelmi dolgokba megjobban..

2022. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, mostanában én is gondolkodom ezen. Sokmindentől függ, de szerintem lehetséges az, amit felvázoltál oda-vissza, több embernél. Szerintem leginkább ez azoknál gyakori, akik introvertáltak, vagy benne vannak egy kapcsolatban, amiből valamiért nem tudnak/nem akarnak kilépni, így marad a vágy. De lehet olyan ok is, hogy pl.: van az egyik félnek egy alapbetegsége, és emiatt nem mer lépni.


Kicsi-nagy jelek szoktak lenni az ilyen felek közt, ezeket érdeemes figyeleni, leellenőrizni, hogy valóban az-e:).

2022. dec. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen mondta valaki nekem:


"Van aki milliókat fizetne csak azért, hogy a seggedbe bele szagolhasson."


És lehet benne valami igazság, vannak ilyenek.

2022. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Igen talán így vagyunk mi emberek, pl én sok férfit tartok vonzónak és még kémiát is érzek némelyiknél, de szeretem a párom és vonzó férfi sokat képzelödök arról hogy valaki annyira kíván és szeret hogy nem bír magával és az érzéseivel.

A párom szexuális étvágya amúgy elég nagy nem azzal van baj csak ő nem az a tipikus romantikus alkat aki felkér táncolni csak úgy itthon. Sőt soha nem kért még fel senki táncolni kivéve apukám de ő el vicceli mindig ha táncolok párommal akkor amikor oda megyek hogy tánc akkor ő is elvicceli. Nem tudom talán az a bajom hogy 24 éves létemre soha nem voltam szórakozni..

2022. dec. 11. 19:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!