Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hányan vannak akik titokban...

Hányan vannak akik titokban szerelmesek valakibe?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy vajon van e olyan akinek tetszhetek, és mennyi az esélye hogy az illető is teszik nekem? Lehet akiről titokban álmodozunk vagy gondolunk rá ő is gondol ránk valamilyen formában?
2022. dec. 11. 10:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
De miért? Hiszen csak fantázia, nem?
2022. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Az más mert olyanról képzelödni akivel már voltál teljesen más dolog. Szerintem nem érted én mit írok szóval mindegy.

Szerintem mindenki fantáziál,de ha te nem akkor bocsi.

Munkahelyi se.. X.

Pl izgat azt nem mondom hogy megtenném esetleg csak a párommal. Vagy nyilvános helyen, azt is csak módjával.

2022. dec. 20. 06:12
 33/37 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted a megcsalás csak akkor számít megcsalásnak ha fizikailag történik valami?
2022. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Igen hiszen képzelödni szoktak a férfiak és a nők is. Ha meg csalásnak vesszük szerintem a bolygón a párok fele szakíthatnának.
2022. dec. 20. 11:30
 35/37 anonim ***** válasza:
Te a pasid mellett elmennél más sráccal randizni, ha a randi alatt nem történik köztetek semmi fizikailag?
2022. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

A randi az már nem fér bele és nem mennék el mert az már nem csak elméleti sík. Az valós és szerintem neked is igazad van a magad módján és nekem is.

Ez mind csak felvetés az is hogy szeretne rajtam kívül mást is +dug..Ni ni ériktek.

2022. dec. 20. 14:24
 37/37 anonim ***** válasza:
Értem. Nincs több kérdésem.
2022. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!