Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott lenni nagyon rossz...

Szokott lenni nagyon rossz gondolatotok vagy olyan, hogy ártani akartok másoknak esetleg magatoknak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én például a napokban erősen arra gondoltam, hogy teljesen felesleges élnem\léteznem. Másnak nem akarok ártani, vagy rosszat sem kívánok.
2022. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Más gondolataim alig vannak xd.
2022. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy magamnak ártani nagyon nehéz. Ha például arcon szeretném ütni magam, a reflex miatt akaratlanul elhúzom az arcom, vagy lelassítom a kezem. Ha mondjuk erősen belecsípek a tricepszembe, akkor kb. 5-10 másodpercig bírom csak tartani.
2022. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvétve előfordul
2022. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokott, de annyira nem intenzív. Ezek is csak azért jönnek elő, mert depressziós vagyok, aminek az egyik tünete ugyebár az ok nélküli agresszív gondolatok. Amikor eszembe jut ez, általában el is múlik.
2022. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!