Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnál ártani másoknak a...

Tudnál ártani másoknak a saját céljaid miatt?

Figyelt kérdés

Tudnál ártani másnak azért, mert valamit meg akarsz kapni mondjuk?

Hajlandó lennél manipulálni más embereket, barátaid csak neked olyan kedved van?

Ha tökéletesen tudnád mások érzéseit manipulálni, ártanál nekik, vagy csak jót tennél?

Fizikailag tudnál/akarsz bántani valakit nagyon?



2016. máj. 7. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
nem, ha tudnék, akkor már rég elértem volna a céljaimat, és nem a megvalósításuk menetén gondolkodnék évek óta.
2016. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Azt hiszem fizikailag csak akkor mikor rám jön a dühroham és nem látok tisztán de megpróbálom le nyugtatni magam pl.beleütök a falba. Ha már el akarom érni a céljaim azt nem másokon át akarom megtenni de azt hiszem manipulálni szoktam az embereket egy kicsit, hogy mégis kedvező legyen de ilyenkor nem valami jó érzés, de volt már olyan is mikorvalakit megpróbáltam jobb irányba "manipulálni"
2016. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez a világ, ahhoz hogy elérj valamit, el kell nyomni mást valamiben, túlélés az egész
2016. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha valakit manipuláltok valamire a céljaitok miatt, egyből éreztek valami rosszat, bűntudatot? (egyébként köszi az eddigi válaszokért)
2016. máj. 7. 21:31
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
nem
2016. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá hajlandó. Emlékszem, milyen volt, amikor velem tették meg. Most semmi esetre se teszem meg, kerülöm.
2016. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

1. Nekem olyan dolgokra nincs szükségem, amikhez ártanom kéne másoknak. De ha kéne is, (és nem mondjuk egy számítógépre, hanem egy olyan dolgora gondolok, ami megmentheti mondjuk az én életemet) akkor talán. De attól függ kinek.

2. Barátaimat nem. Más embereket, kiket nem nagyon ismerek/utálok? Olyan simán...

3. Ha hozzám közel áll/méltó rá, akkor segítenék. Ha ellenkezője, akkor meg szemrebbenés nélkül.

4. Igen, van pár olyan debil, akiket szívesen savba mártanék... Persze nem teszem meg...

2016. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy tudnék,nekem legyen jó,másokat leszarok.
2016. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még jöhetnek.
2016. máj. 7. 21:59
 10/16 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok ismét.

A #4 kommentre: Egyszer-kétszer volt már, hogy egy bizonyos szintig manipuláltam egykét embert (persze nem olyan nagy dolgokért. Mit tudom én: Hogy meglegyen a jó jegy, most mondtam valamit)

Nem nagyon volt bűntudatom. Miért nem? Mert mit ártok vele bárkinek, egy ilyen kis dologgal? Nekem csak jó, a másik pedig nem érez belőle semmit, max a sikeremet.

2016. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!